Military

Number of items: 41

1936. M. Kir. Légügyi Hivatal - Emlékül egyoldalas Br emlékérem (51mm) T:2 / Hungary 1936. Hungarian Royal Aviation Office - Souvenir one-sided Br medallion (51mm) C:XF
31445.

1936. "M. Kir. Légügyi Hivatal - Emlékül" egyoldalas Br emlékérem (51mm) T:2 / Hungary 1936. "Hungarian Royal Aviation Office - Souvenir" one-sided Br medallion (51mm) C:XF

8 000 HUF
1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:1-,2 Hungary 1938. Upper Hungary Medal Br decoration with original ribbon C:AU,XF  NMK 427.
31446.

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:1-,2 Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration with original ribbon C:AU,XF NMK 427.

3 600 HUF
9,73
10,59
1941. Délvidéki Emlékérem cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 kis patina  Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary zinc medal ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF small patina  NMK 429.
31447.

3 600 HUF
9,73
10,59
~1950. Kiváló mesterlövész aranyozott, zománcozott jelvény (41mm) T:2,2- rögzítőpántok nélkül
31448.

~1950. "Kiváló mesterlövész" aranyozott, zománcozott jelvény (41mm) T:2,2- rögzítőpántok nélkül

2 000 HUF
21
1967. Emléklap munkásőri szolgálatért + Munkásőr emlékérem viselési igazolványa
31449.

1967. Emléklap munkásőri szolgálatért + "Munkásőr emlékérem" viselési igazolványa

1 200 HUF
1975. Munkásőrök emlékversenye - 30 - 75.IV.4. Br emlékérem (40mm) T:2
31450.

1975. "Munkásőrök emlékversenye - 30 - 75.IV.4." Br emlékérem (40mm) T:2

2 800 HUF
7,57
8,24
1992. Szolgálati Jel (érdem után) II. osztálya ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1- Hungary 1992. Distinction for Service (for Merit), 2nd Grade silvered decoration with ribbon, in case C:AU NMK 786.
31451.

1992. "Szolgálati Jel (érdem után) II. osztálya" ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1- Hungary 1992. "Distinction for Service (for Merit), 2nd Grade" silvered decoration with ribbon, in case C:AU NMK 786.

4 000 HUF
1995. A II. világháború befejezésének 50. évfordulója zománcozott fém katonai kereszt kardokkal, hátoldalán 067 sorszámmal, sérült díszdobozban T:1- Hungary 1995. The 50th anniversary of the end of the World War II enamelled metal military cross with swords, with 067 serial number on the back, in damaged case C:AU
31452.

1995. "A II. világháború befejezésének 50. évfordulója" zománcozott fém katonai kereszt kardokkal, hátoldalán "067" sorszámmal, sérült díszdobozban T:1- Hungary 1995. "The 50th anniversary of the end of the World War II" enamelled metal military cross with swords, with "067" serial number on the back, in damaged case C:AU

4 000 HUF
1996. A Tiszti Szolgálati Jel II. fokozata tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:2 1996. Officer Service Sign II. degree enamelled, gilt, silvered medal on ribbon, in case C:XF NMK 795.
31453.

1996. "A Tiszti Szolgálati Jel II. fokozata" tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:2 1996. "Officer Service Sign II. degree" enamelled, gilt, silvered medal on ribbon, in case C:XF NMK 795.

4 000 HUF
1996. A Tiszti Szolgálati Jel IlI. fokozata tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:2 1996. Officer Service Sign IIl. degree enamelled, gilt, silvered medal on ribbon, in case C:XF NMK 796.
31454.

1996. "A Tiszti Szolgálati Jel IlI. fokozata" tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:2 1996. "Officer Service Sign IIl. degree" enamelled, gilt, silvered medal on ribbon, in case C:XF NMK 796.

4 000 HUF
1999. NATO 50. évfordulója - Magyarország, Lengyelország és Csehország csatlakozása fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
31455.

1999. "NATO 50. évfordulója - Magyarország, Lengyelország és Csehország csatlakozása" fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

2 400 HUF
~2000. Magyar Honvédség aranyozott fém emlékplakett díszdobozban (50x65mm) T:1- (eredetileg PP)
31456.

~2000. "Magyar Honvédség" aranyozott fém emlékplakett díszdobozban (50x65mm) T:1- (eredetileg PP)

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF