15002.
396. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
10 000 HUF
Zemplén vármegye. I. rész.: A vármegye természeti, történeti és gazdasági viszonyai. II. rész.: A vármegye társadalmi és művelődési viszonyai. III. rész. Illusztrációk. IV. rész.: Községi adattár. Szerk.: Csíkvári Antal. Kálnói és ádámföldi Bornemisza Miklós előszavával. Vármegyei Szociográfiák XI. Bp., 1940, Vármegyei Szociográfiák Kiadóhivatala, (Merkantil-ny.), 226 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, az első kötéstáblán a vármegye piros dombornyomásos pecsétjével, kopott, foltos borítóval.