15000.
396. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
20 000 HUF
9
Fehér Géza: Kanitz Fülöp Félix. "A Balkán Kolumbusa" élete és munkássága. 1829-1904. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,1932, Franklin, 1 t. +201+5 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal, térképekkel illusztrált. Első kiadás. Kiadói dúsan aranyozott félvászon sorozatkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, kissé foltos, kopott gerinccel, tulajdonosi névbélyegzővel.