Books: Technics

Number of items: 30

A repülőgép és a repülés. Szerk.: Dr. Abody (Anderlik) Előd. Bp.,(1942), Pósa Károly, Stephaneum. Kiadói egészvászon-kötés javított gerinccel
17741.

2 600 HUF
7,03
7,65
Horváth Endre: A bőr cserzése, kikészítése, festése ésa bőrfeldolgozóipar segédanyagai. Népszava Műszaki Könyvei 21. Bp., én., Népszava. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, foltos borítóval.
17742.

4 000 HUF
N. Czike Gábor: A magyar termelőtársadalom megszervezése. Nemzetszervezés I. kötet. Szeged, Szent István Társulat, 1935. Papírkötés, kis szakadással a szélén.
17743.

2 000 HUF
N. Czike Gábor: A kultúra, mint nemzetszervező erő. Nemzetszervezés II. kötet. Szeged, Szent István Társulat, 1936. Papírkötés, kis szakadással a szélén.
17744.

2 000 HUF
Trabant 601 javítási segédkönyv. Szerk.: Hack Emil. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
17745.

1 400 HUF
17746.

2 000 HUF
17747.

2 400 HUF
T-52. TRV Szuper Személygépkocsi-rádió. Kraftwagenempfänger. Székesfehérvár, én.,Székesfehérvári Finommechanikai Vállalat. Kiadói papírkötés. + Trabant 600 és 601 személygépkocsi billentyűs kapcsolós kivitel. (Kapcsolási vázlat.)
17748.

"T-52". "TRV Szuper" Személygépkocsi-rádió. Kraftwagenempfänger. Székesfehérvár, én.,Székesfehérvári Finommechanikai Vállalat. Kiadói papírkötés. + Trabant 600 és 601 személygépkocsi billentyűs kapcsolós kivitel. (Kapcsolási vázlat.)

1 400 HUF
A bányák hősei. Bp.,1953, Bányaipari Dolgozók Szakszervezete. Kiadói spirálkötés, kiadói félvászon mappában, kopott borítóval. Megjelent 1050 példányban.
17749.

2 000 HUF
17750.

3 000 HUF
17751.

3 000 HUF
17752.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF