https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Technics

Number of items: 30

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
A repülőgép és a repülés. Szerk.: Dr. Abody (Anderlik) Előd. Bp.,(1942), Pósa Károly, Stephaneum. Kiadói egészvászon-kötés javított gerinccel
17741.

A repülőgép és a repülés. Szerk.: Dr. Abody (Anderlik) Előd. Bp.,(1942), Pósa Károly, Stephaneum. Kiadói egészvászon-kötés javított gerinccel

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,69
EUR
,
9,63
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
2 600 HUF
Horváth Endre: A bőr cserzése, kikészítése, festése ésa bőrfeldolgozóipar segédanyagai. Népszava Műszaki Könyvei 21. Bp., én., Népszava. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, foltos borítóval.
17742.

Horváth Endre: A bőr cserzése, kikészítése, festése ésa bőrfeldolgozóipar segédanyagai. Népszava Műszaki Könyvei 21. Bp., én., Népszava. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, foltos borítóval.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
11,83
EUR
,
14,81
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
4 000 HUF
N. Czike Gábor: A magyar termelőtársadalom megszervezése. Nemzetszervezés I. kötet. Szeged, Szent István Társulat, 1935. Papírkötés, kis szakadással a szélén.
17743.

N. Czike Gábor: A magyar termelőtársadalom megszervezése. Nemzetszervezés I. kötet. Szeged, Szent István Társulat, 1935. Papírkötés, kis szakadással a szélén.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
5,92
EUR
,
7,41
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
N. Czike Gábor: A kultúra, mint nemzetszervező erő. Nemzetszervezés II. kötet. Szeged, Szent István Társulat, 1936. Papírkötés, kis szakadással a szélén.
17744.

N. Czike Gábor: A kultúra, mint nemzetszervező erő. Nemzetszervezés II. kötet. Szeged, Szent István Társulat, 1936. Papírkötés, kis szakadással a szélén.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,92
EUR
,
7,41
USD
Number of bids:
3
Hammer price:
2 000 HUF
Trabant 601 javítási segédkönyv. Szerk.: Hack Emil. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
17745.

Trabant 601 javítási segédkönyv. Szerk.: Hack Emil. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
4,14
EUR
,
5,19
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
1 400 HUF
1915 A Rimamurány-Salgótarjáni Vasmű Rt. Hengerelt Vasgyártmányainak Szelvény-gyűjteménye. 1915. Bp., 1915, Posner-ny. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés.
17746.

1915 A Rimamurány-Salgótarjáni Vasmű Rt. Hengerelt Vasgyártmányainak Szelvény-gyűjteménye. 1915. Bp., 1915, Posner-ny. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
5,92
EUR
,
7,41
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Szacsva Erzsébet: A csipkekötés technikája. Bp.,1950,Művelt Nép. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapokkal és hátsó borítóval.
17747.

Szacsva Erzsébet: A csipkekötés technikája. Bp.,1950,Művelt Nép. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapokkal és hátsó borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 400 HUF
7,10
EUR
,
8,89
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
T-52. TRV Szuper Személygépkocsi-rádió. Kraftwagenempfänger. Székesfehérvár, én.,Székesfehérvári Finommechanikai Vállalat. Kiadói papírkötés. + Trabant 600 és 601 személygépkocsi billentyűs kapcsolós kivitel. (Kapcsolási vázlat.)
17748.

"T-52". "TRV Szuper" Személygépkocsi-rádió. Kraftwagenempfänger. Székesfehérvár, én.,Székesfehérvári Finommechanikai Vállalat. Kiadói papírkötés. + Trabant 600 és 601 személygépkocsi billentyűs kapcsolós kivitel. (Kapcsolási vázlat.)

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 400 HUF
4,14
EUR
,
5,19
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
A bányák hősei. Bp.,1953, Bányaipari Dolgozók Szakszervezete. Kiadói spirálkötés, kiadói félvászon mappában, kopott borítóval. Megjelent 1050 példányban.
17749.

A bányák hősei. Bp.,1953, Bányaipari Dolgozók Szakszervezete. Kiadói spirálkötés, kiadói félvászon mappában, kopott borítóval. Megjelent 1050 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
5,92
EUR
,
7,41
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Aeroflot Export Soviet Aviation Technics. Aeroflot szovjet légitársaság exportra szánt gépeiről szóló könyv. Orosz nyelven. Gazdag színes képanyaggal. Egészvászon-kötésben.
17750.

Aeroflot Export Soviet Aviation Technics. Aeroflot szovjet légitársaság exportra szánt gépeiről szóló könyv. Orosz nyelven. Gazdag színes képanyaggal. Egészvászon-kötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
8,88
EUR
,
11,11
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Technikai fejlődésünk története. 1867-1927. Kiadja a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Bp., 1929, Stádium. Második kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, hátsó borítón foltok.
17751.

Technikai fejlődésünk története. 1867-1927. Kiadja a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Bp., 1929, Stádium. Második kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, hátsó borítón foltok.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
8,88
EUR
,
11,11
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Repülő szerkezettan. Magyar Repülőszövetség Bp., 1955. Kiadói félvászon kötésben
17752.

Repülő szerkezettan. Magyar Repülőszövetség Bp., 1955. Kiadói félvászon kötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
8,88
EUR
,
11,11
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction 396:
From 8 June to 17 June
Viewing: from 14 to 17 June
Payment deadline is 2 July

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment