Books: Tales

Number of items: 17

Kálmán Jenő: 3 db Sicc könyv: Sicc. Sicc, a cirkuszban. Sicc, a Szaharában. Tankó Béla rajzaival. Bp., 1988, Minerva. Kiadói kissé kopottas papírkötés.
17878.

2 000 HUF
5,92
7,41
Hammer price:
2 000 HUF
Mátrai Guidó: Wad Nyugat veszélyben. Regény az ifjuság számára. Bp, 1924, Pallas. Félvászon kötésben, kopott, megviselt állapotban, foltos lapokkal.
17879.

1 600 HUF
4,73
5,93
Hammer price:
1 600 HUF
Utazás a marsba! A mars bolygó foglya. Átdolgozta: Csángó Theofil. Bp.,én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.
17880.

1 000 HUF
2,96
3,70
Hammer price:
3 200 HUF
Ortutay Gyula-Katona Imre: Magyar parasztmesék. Bp., 1956, Szépirodalmi. Győry Miklós rajzaival. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.
17881.

1 200 HUF
3,55
4,44
Hammer price:
2 200 HUF
Szépek szépe. A Szovjetunió népeinek meséi. Bratislava/Pozsony-Bp., 1983., Mladé letá-Móra. Kiadói egészvászon-kötés., kissé kopott, foltos borítóval.
17882.

1 600 HUF
4,73
5,93
Hammer price:
1 600 HUF
Richard Llewellyn: Hová lettél drága völgyünk. Bp., é.n. Dante: Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
17883.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 000 HUF
2,96
3,70
  Add to cart
  Remove
Sebők Zsigmond: Cserebogár urfi a tengeren. Bp., 1914, Singer és Wolfner, 38+1 p. Negyedik kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
17884.

Available
1 000 HUF
2,96
3,70
  Add to cart
  Remove
Ezeregyéjszaka meséi. Bp., én., Tolnai. Amatőr módon javított, fűzött műanyag gerincű kopottas illusztrált kemény-kötés.
17885.

1 000 HUF
2,96
3,70
Hammer price:
1 000 HUF
17886.

Available
1 600 HUF
4,73
5,93
  Add to cart
  Remove
Campe H. János: Robinzon. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon kötés, viseltes állapotban.
17887.

1 000 HUF
2,96
3,70
Hammer price:
1 000 HUF
B. Radó Lili: A furfangos Mása. Orosz népmese nyomán. Bp., 1948, Új Magyar Könyvkiadó. Félvászon kötés, lapok kijárnak.
17888.

800 HUF
2,37
2,96
20
Hammer price:
3 400 HUF
17889.

900 HUF
2,66
3,33
Hammer price:
900 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 396:
From 8 June to 17 June
Viewing: from 14 to 17 June
Payment deadline is 2 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.