https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Social sciences

Number of items: 32

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Beöthy Leo: A társadalmi fejlődés kezdetei. I-II. köt. Bp., 1882, MTA, VIII+2+429+3; VIII+4+534+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a kötéstáblákon sérülésnyomokkal, névbejegyzéssel és névbélyegzőkkel.
17709.

Beöthy Leo: A társadalmi fejlődés kezdetei. I-II. köt. Bp., 1882, MTA, VIII+2+429+3; VIII+4+534+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a kötéstáblákon sérülésnyomokkal, névbejegyzéssel és névbélyegzőkkel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
6 000 HUF
17,75
EUR
,
22,22
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Lippus Brandolinus: A köztársaság és királyság összehasonlítása. Az eredeti kézirat nyomán közreadja Dr. Angyal Pál. Bp., Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 1928. Kopott, ragasztással javított papírkötésben.
17710.

Lippus Brandolinus: A köztársaság és királyság összehasonlítása. Az eredeti kézirat nyomán közreadja Dr. Angyal Pál. Bp., Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 1928. Kopott, ragasztással javított papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
7,10
EUR
,
8,89
USD
Number of bids:
8
Hammer price:
3 200 HUF
Zádori János: A társadalom alapelvei. Pest, 1864, Pfeifer Nándor, 4+229+5 p. Átkötött kissé kopott modern álbordás félbőr-kötés.
17711.

Zádori János: A társadalom alapelvei. Pest, 1864, Pfeifer Nándor, 4+229+5 p. Átkötött kissé kopott modern álbordás félbőr-kötés.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
7,10
EUR
,
8,89
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
2 400 HUF
Bosnyák Sándor: Égbe vivő út. Négy közelítés parasztságunk hitvilágához. Főnix Könyvek 57. Debrecen, 2004., Főnix Könyvek. Kiadói papírkötés.  A szerző által írt ajándékozó képeslappal, rajta saját kezű soraival és aláírásával.
17712.

Bosnyák Sándor: Égbe vivő út. Négy közelítés parasztságunk hitvilágához. Főnix Könyvek 57. Debrecen, 2004., Főnix Könyvek. Kiadói papírkötés. A szerző által írt ajándékozó képeslappal, rajta saját kezű soraival és aláírásával.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 200 HUF
3,55
EUR
,
4,44
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Erasmus: A balgaság dicsérete. Fordította és a bevezetést írta: Lányi Margit. Klasszikus írások sorozat. Budapest, Phönix, 1944. Kiadói papírkötés.
17713.

Erasmus: A balgaság dicsérete. Fordította és a bevezetést írta: Lányi Margit. Klasszikus írások sorozat. Budapest, Phönix, 1944. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,96
EUR
,
3,70
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
1 000 HUF
René Guénon: Metafizikai írások I. A keleti metafizika. A Lény sokféle állapotának metafizikája. Budapest, 1993, Farkas Lőrinc Imre. 156p. Kiadói papírkötés. Utolsó lapon címkével, borító hátoldalán címke nyomával.
17714.

René Guénon: Metafizikai írások I. A keleti metafizika. A Lény sokféle állapotának metafizikája. Budapest, 1993, Farkas Lőrinc Imre. 156p. Kiadói papírkötés. Utolsó lapon címkével, borító hátoldalán címke nyomával.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,96
EUR
,
3,70
USD
Number of bids:
14
Hammer price:
3 400 HUF
Erdődi János: Neveléstan. I. rész: Embertan. Bp.,1881, Lauffer Vilmos. Kiadói félvászon-kötés, kopottas állapotban.
17715.

Erdődi János: Neveléstan. I. rész: Embertan. Bp.,1881, Lauffer Vilmos. Kiadói félvászon-kötés, kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,96
EUR
,
3,70
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Jung Károly: Az emberélet fordulói. Gombosi népszokások. Voigt Vilmos utószavával. Újvidék, 1978, Forum. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóval.
17716.

Jung Károly: Az emberélet fordulói. Gombosi népszokások. Voigt Vilmos utószavával. Újvidék, 1978, Forum. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,96
EUR
,
3,70
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Dömötör Tekla: A népszokások költészete. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
17717.

Dömötör Tekla: A népszokások költészete. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,96
EUR
,
3,70
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
C. G. Jung: Freud és a pszichoanalízis. C. G. Jung összegyűjtött munkái 4. kötet. Bp., 2006, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17718.

C. G. Jung: Freud és a pszichoanalízis. C. G. Jung összegyűjtött munkái 4. kötet. Bp., 2006, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,55
EUR
,
4,44
USD
Number of bids:
3
Hammer price:
1 400 HUF
Dobos Ilona: Paraszti szájhagyomány, városi szóbeliség. Lektorálta: Pócs Éva. Bp., Gondolat, 1986. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
17719.

Dobos Ilona: Paraszti szájhagyomány, városi szóbeliség. Lektorálta: Pócs Éva. Bp., Gondolat, 1986. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
900 HUF
2,66
EUR
,
3,33
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Adolf Grünbaum: A pszichoanalízis alapjai. Osiris könyvtár. Bp.,2001, Osiris. Kiadói papírkötés.
17720.

Adolf Grünbaum: A pszichoanalízis alapjai. Osiris könyvtár. Bp.,2001, Osiris. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 800 HUF
5,33
EUR
,
6,67
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction 396:
From 8 June to 17 June
Viewing: from 14 to 17 June
Payment deadline is 2 July

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment