Books: Religion

Number of items: 46

Helvét hitvallás. Iskolai s magány használatúl, Az eredeti szöveg- és az 1791-ki debreczenyi fordítás nyomán. Pápa, 1853, A Ref. Főtanoda betűvei, XIX+142 p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötésben, a hátsó borítón részben pótolt,a kötése szétvált a 28/29. oldalon.   javított, felvágatlan lapokkal.
17818.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 000 HUF
5,92
7,41
  Add to cart
  Remove
Szántó Piroska: Bibliai képek gyermekeknek. Supka Magdolna (1914-2005) művészettörténész részére (Manana) a szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1987, Szent István Társulat. Számos egészoldalas illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17819.

Szántó Piroska: Bibliai képek gyermekeknek. Supka Magdolna (1914-2005) művészettörténész részére ("Manana") a szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1987, Szent István Társulat. Számos egészoldalas illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

Available
3 000 HUF
8,88
11,11
  Add to cart
  Remove
Vizsolyi Biblia. I-II. köt. Bp., 1981, Helikon Kiadó, (Kner Nyomda.) Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, dombornyomott műbőr kötés, kiadó javított kartontokban, kísérőfüzet nélkül, a borítón egészen kis kopásnyomokkal.
17820.

8 000 HUF
23,67
29,63
14
Hammer price:
18 000 HUF
17821.

Available
3 000 HUF
8,88
11,11
  Add to cart
  Remove
17822.

Available
2 000 HUF
5,92
7,41
  Add to cart
  Remove
Szalezi Sz. Ferencz genevai püspök Philotheája, vagy is polgári istenes életre vezető kalauz. Magyarázta Pongrácz józsef eősi plébános. Veszprém, 1850, Ramasetter Károly. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzőkkel, sérült gerinccel és borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány lapon szöveget nem érintő apró hiánnyal.
17823.

2 000 HUF
5,92
7,41
Hammer price:
2 000 HUF
Channing Ellery Vilmos válogatott művei. I. köt.: Társadalmi tárgyuak. Ford. és kiadták: az unitárius tanárok. Kolozsvár, 1870, Róm. Kath. Lyc.-ny., XVI+184 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, intézményi bélyegzővel, kopott borítóval, egy kijáró lappal.   William Ellery Channing (1780-1842) az első unitárius prédikátor az egyesült államokban a XIX. sz. elején. Ritka, kolozsvári kiadás.
17824.

Available
1 800 HUF
5,33
6,67
  Add to cart
  Remove
17825.

2 000 HUF
5,92
7,41
Hammer price:
2 000 HUF
H. J. Thomas: Rövid egyházi beszédek. I-II. köt. Vagyis Az Apostoli Hitvallás, urimádság, angyali üdvözlet, Isten és egyház parancsai, szentségek és főbünök egyszerü és nyájas fejtegetése. Francia eredetiből ... magyarítá: Talabér György. Pest, 1860, Müller Gyula, 8+268; 2+254+2 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
17826.

2 000 HUF
5,92
7,41
11
Hammer price:
6 500 HUF
17827.

Available
3 000 HUF
8,88
11,11
  Add to cart
  Remove
17828.

Available
1 000 HUF
2,96
3,70
  Add to cart
  Remove
17829.

Available
1 000 HUF
2,96
3,70
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 396:
From 8 June to 17 June
Viewing: from 14 to 17 June
Payment deadline is 2 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.