https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Railways, locomotives

Number of items: 24

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Magyar Királyi Államvasutak 1. sz. szolgálati és illetmény szabályzat Bp., 1915. Franklin. félvászon kötés, néhány lap foltos
17771.

Magyar Királyi Államvasutak 1. sz. szolgálati és illetmény szabályzat Bp., 1915. Franklin. félvászon kötés, néhány lap foltos

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 000 HUF
11,83
EUR
,
14,81
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Szádeczky-Kardoss György: Terepasztalok készítése. Vasútmodellezés 7. Bp., 1972., Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete. Kiadói papírkötés.
17772.

Szádeczky-Kardoss György: Terepasztalok készítése. Vasútmodellezés 7. Bp., 1972., Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 600 HUF
4,73
EUR
,
5,93
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Megyeri Jenő: Modellvasúti állomások kialakítása. Vasútmodellezés 3. Bp.,1969, Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón gyűrődéssel.
17773.

Megyeri Jenő: Modellvasúti állomások kialakítása. Vasútmodellezés 3. Bp.,1969, Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón gyűrődéssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 200 HUF
3,55
EUR
,
4,44
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Dr. Ertl Róbert: A korszerű vasúti környéki közlekedés újabb elméleti és gyakorlati megoldásai. Budapesti vasúti koncepció. Bp., 1972., MTA Közlekedéstudományi Tanszéki Munkaközössége-BME Vasútépítési Tanszék. Kiadói papírkötés.+Doktori értekezés téziseivel. A szerző által dedikált!
17774.

Dr. Ertl Róbert: A korszerű vasúti környéki közlekedés újabb elméleti és gyakorlati megoldásai. Budapesti vasúti koncepció. Bp., 1972., MTA Közlekedéstudományi Tanszéki Munkaközössége-BME Vasútépítési Tanszék. Kiadói papírkötés.+Doktori értekezés téziseivel. A szerző által dedikált!

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,73
EUR
,
5,93
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
1 600 HUF
Magyar Államvasutak felsőbb szervezeti tagozódásának változásai és vezetése. 1869. évi november hó 1-1989. évi február hó 28. közötti időszakban. I. rész: 1869. évi november hó 1. - 1949. évi március hó 15-ig. Összeáll.: Fényes József. Bp.,1988-1989, MÁV. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
17775.

Magyar Államvasutak felsőbb szervezeti tagozódásának változásai és vezetése. 1869. évi november hó 1-1989. évi február hó 28. közötti időszakban. I. rész: 1869. évi november hó 1. - 1949. évi március hó 15-ig. Összeáll.: Fényes József. Bp.,1988-1989, MÁV. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,55
EUR
,
4,44
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
1 200 HUF
Vasútépítés és pályafenntartás. I. köt. Korszerű vasút - Korszerű vasúttechnika. Szerk.: id. Dr. Horváth Ferenc. Bp.,1999,MÁV. Kiadói papírkötés.
17776.

Vasútépítés és pályafenntartás. I. köt. Korszerű vasút - Korszerű vasúttechnika. Szerk.: id. Dr. Horváth Ferenc. Bp.,1999,MÁV. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 600 HUF
10,65
EUR
,
13,33
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Vegyes vasúti témájú könyvtétel, 5 db.  Günther Feuerreissen: Reissen mit der Dampfbahn. Berlin,1982,VEB. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.   Ulrich Schenfold: Mein erstes Buch der Eisenbahn. München,1980,Südwest. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kijáró lapokkal.   ZEV+DET. Die Eisenbahntechnik. 1992. August/September. Graz, 1992, Glasers Annalen. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal, kissé viseltes állapotban.   Philippe Lorin: Le Train a Grande Vitesse. hn., 1981, Fernand Nathan. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.   Notice de Conduite des Moteurs. AGO Diesel. Mulhouse,é.n.,Société Alsacienne de Constructions Mécanique (SACM.) Franica nyelven. Kiadói papírkötés.
17777.

Vegyes vasúti témájú könyvtétel, 5 db. Günther Feuerreissen: Reissen mit der Dampfbahn. Berlin,1982,VEB. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. Ulrich Schenfold: Mein erstes Buch der Eisenbahn. München,1980,Südwest. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kijáró lapokkal. ZEV+DET. Die Eisenbahntechnik. 1992. August/September. Graz, 1992, Glasers Annalen. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal, kissé viseltes állapotban. Philippe Lorin: Le Train a Grande Vitesse. hn., 1981, Fernand Nathan. Francia nyelven. Kiadói papírkötés. Notice de Conduite des Moteurs. AGO Diesel. Mulhouse,é.n.,Société Alsacienne de Constructions Mécanique (SACM.) Franica nyelven. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,96
EUR
,
3,70
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Hans Reichardt: Die Eisenbahn. Nürnberg, 1994, Tessloff. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.+Pressehandbuch Bahnen und Häfen 2008/2009. Privatbahn Magazin. Suchlendorf, 2008, Bahn-Media. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17778.

Hans Reichardt: Die Eisenbahn. Nürnberg, 1994, Tessloff. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.+Pressehandbuch Bahnen und Häfen 2008/2009. Privatbahn Magazin. Suchlendorf, 2008, Bahn-Media. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,96
EUR
,
3,70
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Das Buch der Bahn. 150 Jahre Eisenbahn in Österreich. Wien, 1987, Österreichische Verkehrswerbung.+Fünf Jahrhunderte Bahntechnik. Szerk.: Horst Weigelt. Darmstadt, 1986, Darmstadt. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17779.

Das Buch der Bahn. 150 Jahre Eisenbahn in Österreich. Wien, 1987, Österreichische Verkehrswerbung.+Fünf Jahrhunderte Bahntechnik. Szerk.: Horst Weigelt. Darmstadt, 1986, Darmstadt. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,96
EUR
,
3,70
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Vasúthistória évkönyv 1989. Szerk.: Mezei István. Bp., 1989, Közdok. 612 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, papír védőborítóban, kissé kopott borítóval. Példányszám: 1000.
17780.

Vasúthistória évkönyv 1989. Szerk.: Mezei István. Bp., 1989, Közdok. 612 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, papír védőborítóban, kissé kopott borítóval. Példányszám: 1000.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
7,10
EUR
,
8,89
USD
Number of bids:
3
Hammer price:
2 400 HUF
Vegyelemzések. Első kötet. A tápvizek. I. rész. Magyar Királyi Államvasutak. Bp., 1894, Pallas. 552 p. Szakadt, viseltes kiadói dombornyomott egészvászon-kötés, helyenként kissé szakadt, kopott lapokkal.
17781.

Vegyelemzések. Első kötet. A tápvizek. I. rész. Magyar Királyi Államvasutak. Bp., 1894, Pallas. 552 p. Szakadt, viseltes kiadói dombornyomott egészvászon-kötés, helyenként kissé szakadt, kopott lapokkal.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,37
EUR
,
2,96
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
800 HUF
Energiagazdálkodás I-II. köt. I.köt.: Alapismeretek. II. köt.: Energetikai ismeretek. Szerk.: Bartha Tibor, Farkas László. Bp.,1997-1999, MÁV. Kiadói papírkötések.
17782.

Energiagazdálkodás I-II. köt. I.köt.: Alapismeretek. II. köt.: Energetikai ismeretek. Szerk.: Bartha Tibor, Farkas László. Bp.,1997-1999, MÁV. Kiadói papírkötések.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,73
EUR
,
5,93
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
1 600 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction 396:
From 8 June to 17 June
Viewing: from 14 to 17 June
Payment deadline is 2 July

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment