Books: Railways, locomotives

Number of items: 24

17771.

4 000 HUF
17772.

1 600 HUF
17773.

1 200 HUF
Dr. Ertl Róbert: A korszerű vasúti környéki közlekedés újabb elméleti és gyakorlati megoldásai. Budapesti vasúti koncepció. Bp., 1972., MTA Közlekedéstudományi Tanszéki Munkaközössége-BME Vasútépítési Tanszék. Kiadói papírkötés.+Doktori értekezés téziseivel. A szerző által dedikált!
17774.

1 600 HUF
17775.

1 200 HUF
Vasútépítés és pályafenntartás. I. köt. Korszerű vasút - Korszerű vasúttechnika. Szerk.: id. Dr. Horváth Ferenc. Bp.,1999,MÁV. Kiadói papírkötés.
17776.

3 600 HUF
9,73
10,59
17777.

1 000 HUF
17778.

1 000 HUF
17779.

1 000 HUF
Vasúthistória évkönyv 1989. Szerk.: Mezei István. Bp., 1989, Közdok. 612 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, papír védőborítóban, kissé kopott borítóval. Példányszám: 1000.
17780.

2 400 HUF
Vegyelemzések. Első kötet. A tápvizek. I. rész. Magyar Királyi Államvasutak. Bp., 1894, Pallas. 552 p. Szakadt, viseltes kiadói dombornyomott egészvászon-kötés, helyenként kissé szakadt, kopott lapokkal.
17781.

800 HUF
Energiagazdálkodás I-II. köt. I.köt.: Alapismeretek. II. köt.: Energetikai ismeretek. Szerk.: Bartha Tibor, Farkas László. Bp.,1997-1999, MÁV. Kiadói papírkötések.
17782.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF