3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Padagogiai Plutarch. Jelesebb paedagogusok, kiválóbb tanférfiak arczkép- és életrajzgyüjteménye, tekintettel a magyarokra. I. köt. Szerk.: Orbók Mór. Bp.-Pozsony, 1887, Drodtleff Rudolf (Heckenast Gusztáv utóda), IV+284 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Drodtleff-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, laza, kissé sérült kötéssel, possessori névbejegyzéssel.