Number of items: 316

Seress Imre: Magyar mondavilág. 12 költői beszély. Bp., 1887, Pfeifer Ferdinánd, 119 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, az átkötéskor körbevágták, jó állapotban.
17907.

3 000 HUF
17908.

7 000 HUF
18,92
20,59
Juhász Ferenc: A csörgőkígyó hőszeme. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott laminált védőborítóban, jó állapotban.
17909.

1 400 HUF
17910.

1 400 HUF
17911.

1 000 HUF
Tolsztoj Leo: A Kreutzer-szonáta. Ford.: Somogyi Ede. Bp., 1895, Robicsek Zsigmond, 158 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kis kopásnyomokkal, jó állapotban.
17912.

2 000 HUF
Kölcsey Ferencz válogatott munkái. I. Versek. II. Az elbeszélések közül. III. Vegyes beszédek. IV. Országgyűlési beszédek. V. Philosophia és historia. Kis Nemzeti Muzeum 19. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv, 287 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés.
17913.

3 400 HUF
9,19
10,00
Osterreich T. K.: Az okkultizmus és a modern világkép. Ford.: N. Genizse Antónia. Ember és Természet 11. Bp., én., Franklin. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
17914.

2 800 HUF
7,57
8,24
Kapu Tamás: Ödön üzen... Sajtó alá rendezte: - -. Bp.,[1944], Fény-könyv. Átkötött modern műbőr-kötés, 1948-as ajándékozási sorokkal. Ritka spiritiszta kiadvány.
17915.

3 000 HUF
Erdődy János: Villon a költő huszonnégy verse, amelyeket halála után négy és félszáz évvel írt - -. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp.,1940,Népszava. Kiadói papírkötés.
17916.

2 400 HUF
A két Szikla-vár Erdélyben, vagy Pál és Jolánka szomoru története. 10 képpel. Bp., 1877, Rózsa Kálmán, 2+53+1 p.
17917.

1 000 HUF
Göre Gábor: Veszödelmek, más szóval nem matska ugrás ide Amerika se. 2. kiadás. Budapest, Singer és Wolfner, é.n. Kartonált papírkötés, kopott borító, foltos oldalak.
17918.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF