1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Welt der Jugend Neue Folge No. 2.: Ernest Michelsen: Aus unseren Tagen. Deutsche Nordpolfahrten. Oskar Röder: In Feindes Land. G. Jaquet: Hundegrötzen. Leipzig, 1872, Otto Spamer. Német nyelven. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.