Books: Other languages

Number of items: 10

17864.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
16 000 HUF
47,34
59,26
  Add to cart
  Remove
Gilbert Wilkinson: What a War. (2nd series.) London, én.,Odhams Press Ltd. Angol nyelven. Kiadói kopott papírkötés.
17865.

Gilbert Wilkinson: "What a War." (2nd series.) London, én.,Odhams Press Ltd. Angol nyelven. Kiadói kopott papírkötés.

Available
4 800 HUF
14,20
17,78
  Add to cart
  Remove
Daniel Defoe: Robinson Crusoe. Mit über 100 Illustrationen (Holzschnitten) Berlin, 1878, Gebrüder Gerstmann. Dritte Auflage. Német nyelven. Nagyon gazdag fametszetes képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza kötéssel, kijáró lapokkal, megviselt állapotban.
17866.

4 600 HUF
13,61
17,04
Hammer price:
4 600 HUF
Charles Selby: Maximus and speciments of William Muggins, London, 1846. Routledge. Javított egészvászon kötésben / in restored linen binding.
17867.

Available
3 000 HUF
8,88
11,11
  Add to cart
  Remove
Welt der Jugend Neue Folge No. 2.: Ernest Michelsen: Aus unseren Tagen. Deutsche Nordpolfahrten. Oskar Röder: In Feindes Land. G. Jaquet: Hundegrötzen. Leipzig, 1872, Otto Spamer. Német nyelven. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17868.

Available
1 000 HUF
2,96
3,70
  Add to cart
  Remove
Bazyli Kihan: Port of Gdansk. Poznan, é.n. Wydawnictwo Artystyczno Graficzne. Kiadói papír kötésben, angol nyelven.
17869.

Available
1 000 HUF
2,96
3,70
  Add to cart
  Remove
Der Schatz des Amplonius. Die Größe Bibliothek des Mittelalters in Erfurt. Erfurt, 2001. Egészvászon kötés, papír védőborítóval
17870.

800 HUF
2,37
2,96
Hammer price:
800 HUF
Mongol-Orosz szótár 1957. Egészvászon kötésben
17871.

Available
1 400 HUF
4,14
5,19
  Add to cart
  Remove
Orosz-mongol szótár I-II- 1967. Egészvászon kötésben
17872.

Available
1 400 HUF
4,14
5,19
  Add to cart
  Remove
17873.

Available
1 000 HUF
2,96
3,70
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 396:
From 8 June to 17 June
Viewing: from 14 to 17 June
Payment deadline is 2 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.