Books: Other languages

Number of items: 10

17864.

16 000 HUF
43,24
47,06
Gilbert Wilkinson: What a War. (2nd series.) London, én.,Odhams Press Ltd. Angol nyelven. Kiadói kopott papírkötés.
17865.

Gilbert Wilkinson: "What a War." (2nd series.) London, én.,Odhams Press Ltd. Angol nyelven. Kiadói kopott papírkötés.

4 800 HUF
12,97
14,12
Daniel Defoe: Robinson Crusoe. Mit über 100 Illustrationen (Holzschnitten) Berlin, 1878, Gebrüder Gerstmann. Dritte Auflage. Német nyelven. Nagyon gazdag fametszetes képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza kötéssel, kijáró lapokkal, megviselt állapotban.
17866.

4 600 HUF
12,43
13,53
Charles Selby: Maximus and speciments of William Muggins, London, 1846. Routledge. Javított egészvászon kötésben / in restored linen binding.
17867.

3 000 HUF
Welt der Jugend Neue Folge No. 2.: Ernest Michelsen: Aus unseren Tagen. Deutsche Nordpolfahrten. Oskar Röder: In Feindes Land. G. Jaquet: Hundegrötzen. Leipzig, 1872, Otto Spamer. Német nyelven. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17868.

1 000 HUF
Bazyli Kihan: Port of Gdansk. Poznan, é.n. Wydawnictwo Artystyczno Graficzne. Kiadói papír kötésben, angol nyelven.
17869.

1 000 HUF
Der Schatz des Amplonius. Die Größe Bibliothek des Mittelalters in Erfurt. Erfurt, 2001. Egészvászon kötés, papír védőborítóval
17870.

800 HUF
Mongol-Orosz szótár 1957. Egészvászon kötésben
17871.

1 400 HUF
Orosz-mongol szótár I-II- 1967. Egészvászon kötésben
17872.

1 400 HUF
17873.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF