17650.
396. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Mocnik Ferenc után ford. Arenstein József: Algebra a felső gymnásiumok és reál iskolák számára. Pest, 1856. Lampel. 255p. Korabeli, kissé kopott félvászon kötésben, néhány ceruzás rajzzal.