17655.
396. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
David P. Todd: Népszerű csillagászat. Fordította: Dr. Darvai Móric. Az eredetivel összehasonlította: Dr. Kövesligethy Radó. Bp., K. M. Természettudományi Társulat, 1901. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, kopásokkal.