Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 61

Braun Gyula: A gyógyvíztudomány rendszeres tankönyve. Bővítve: Rhoden Lippspring-i fördőorvos értekezésével. A tüdővész gyógyvíztani és égalji értekezéseiről. Ford.: Lendvay Benő. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat XVII. köt. Pest, 1871, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, (Pozsony, Wigand-ny.), XII+599 p. Második, átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, (foxing) foltos lapokkal.
17648.

8 000 HUF
23,67
29,63
Hammer price:
12 000 HUF
Kausz János: Az emberfajok élete és jövője. Faj- és társadalombiológiai tanulmány. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1928, Szerzői. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányos címlappal, töredékes dedikációval.
17649.

3 000 HUF
8,88
11,11
Hammer price:
3 000 HUF
17650.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
6 000 HUF
17,75
22,22
  Add to cart
  Remove
17651.

Available
6 000 HUF
17,75
22,22
  Add to cart
  Remove
17652.

Available
6 000 HUF
17,75
22,22
  Add to cart
  Remove
17653.

Available
6 000 HUF
17,75
22,22
  Add to cart
  Remove
Bónis Károly: Egyetemes számvetés vagy algebra. Nagykőrös 1888. Ottinger Ede. Füzve, kiadói papírborítóval, gerinc kissé sérült
17654.

6 000 HUF
17,75
22,22
Hammer price:
6 000 HUF
David P. Todd: Népszerű csillagászat. Fordította: Dr. Darvai Móric. Az eredetivel összehasonlította: Dr. Kövesligethy Radó. Bp., K. M. Természettudományi Társulat, 1901. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, kopásokkal.
17655.

Available
5 000 HUF
14,79
18,52
  Add to cart
  Remove
17656.

Available
5 000 HUF
14,79
18,52
  Add to cart
  Remove
17657.

Available
5 000 HUF
14,79
18,52
  Add to cart
  Remove
Johann Peter Frank: Grundsätze über die Behandlung der Krankheiten des Menschen, zu akademischen Vorlesungen bestimmt. Vierter Theil. Mannheim, 1797, Schwan und Götz, 231 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, festett lapélekkel, kissé foltos lapokkal.
17658.

4 600 HUF
13,61
17,04
Hammer price:
9 000 HUF
Klug Nándor: Az érzékszervek élettana. Kilenczvenhárom ábrával. Bp. 1896. K. M. Term.tud. Társ. VIII. 268 p. 2 sztl. lev. (Term.tud. Könyvk. Váll. 57.) Kiadói, festett vászonkötésben, szép állapotban
17659.

3 000 HUF
8,88
11,11
Hammer price:
3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 396:
From 8 June to 17 June
Viewing: from 14 to 17 June
Payment deadline is 2 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.