Books: Military

Number of items: 29

A Nagy Háború írásban és képben I-VII. kötet, teljes. Első rész: Északon és délen I-IV. Második rész: A nyugati hadszíntér I-II. kötet. Harmadik rész: Az olasz háború. Szerk.: Lándor Tivadar. Bp.,(1915-1926), Athenaeum. Rendkívül gazdag képanyaggal. Számos színes és fekete-fehér, részben kihajtható táblával, melléklettel, térképpel, több száz szövegközti képpel, térképvázlattal, rajzzal illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítókkal, egy-két kötetben kijáró lapokkal, egyik kötetben néhány lap hiánnyal.
16561.

18 000 HUF
48,65
52,94
Werner Haupt, Carl Wagener: Heeresgruppe sorozat 3 kötete: Nord, Mitte, Süd. Bad Neuheim, Podzun Verlag, 1968 vagy é.n. Egészvászon kötésben, kissé szakadt védőborítóval.
16562.

10 000 HUF
27,03
29,41
Dr. Csabai István: Fakeresztek mentén - népek országútján. Élmények, tanulmányok az 1914-18. évi világháborúból. Fényképekkel illusztrált. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 1935. Sérült papírkötésben, levált gerinccel.
16563.

8 000 HUF
Georg Tessin: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945. I. kötet: Die Waffengattungen-Gesamtübersicht. Osnabrück, Biblio Verlag, 1977. Kissé foltos egészvászon kötésben.
16564.

5 000 HUF
16565.

3 000 HUF
18
Schneider Árpád Roland: Önműködő kézi lőfegyverek. Bp., 1912, Stampel-féle Könyvkiadóhivatal. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
16566.

5 000 HUF
1870 Praktische Anleitung zur militärischen Aufnahme. Wien, 1870. Braumüller. 4 melléklettel, 39 képpel, borító nélkül / without cover
16567.

5 000 HUF
Tartalékos tisztek kézikönyve. Összeállította: Molnár József. I. kötet. Illusztrációkkal, ábrákkal. Bp., Magyar Honvédelmi Sportszövetség Országos Elnöksége, é.n. Szakadt egészvászon kötésben.
16568.

1 400 HUF
1937-1938 Huszonhatos Bajtárs 1-2. számú körlevél. Esztergom,én., Hunnia-ny., 12; 12 p. A volt Cs. és Kir. 26. Gyalogezred Bajtársi Szövetségének körlevele.
16569.

1 000 HUF
Besenyői Beöthy Kálmán őrnagy: Kakastollasok. Elbeszélések. Bp., 1938, Stádium. Kiadói kissé szakadt, foltos papírkötés, őrnagy névbejegyzésével.  Besenyői Beöthy Kálmán (1896-1971) m. kir. csendőr ezredes, a Csendőrségi Lapok munkatársa, szerkesztője (1939-1942).
16570.

1 000 HUF
31
Wilhelm Kayser: Trenck Frigyes pandúrezredes kalandos élete. Bp., 1937. Grill, Kiadói, kopottas papírborítóval
16571.

1 600 HUF
Czillei Géza: Láthatatlan front. A repülő ember 5. köt. Bp., 1942, Magyar Repülő-Stádium 211 p. Kiadói félvászonkötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza kötéssel.
16572.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF