https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Judaica

Number of items: 23

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Tel Talpios c. váci zsidó újság évfolyama David Katzburg. szerk. 5669. (1909) modern nyl kötésben.
17795.

Tel Talpios c. váci zsidó újság évfolyama David Katzburg. szerk. 5669. (1909) modern nyl kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
19 000 HUF
51,35
EUR
,
55,88
USD
Number of bids:
0
Dr. Hertzka Tivadar: Szabadföld. A jövő korszak társadalmi képe. Székesfehérvár, 1893, Klökner Péter. Sérült kiadói papírkötésben
17796.

Dr. Hertzka Tivadar: Szabadföld. A jövő korszak társadalmi képe. Székesfehérvár, 1893, Klökner Péter. Sérült kiadói papírkötésben

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
16
Kecskeméti Ármin: A zsidó irodalom története I-II. köt. Bp., 1994., Bethlen Gábor. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17797.

Kecskeméti Ármin: A zsidó irodalom története I-II. köt. Bp., 1994., Bethlen Gábor. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
9
Szentírás a család és az iskola részére. I. köt.: A Tóra öt könyve. Szerk.: Frenkel Bernát. E. M. Lilien rajzaival. Bp., én., Szerkesztői kiadás. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, a hátsó szennylapon ceruzás bejegyzésekkel.
17798.

Szentírás a család és az iskola részére. I. köt.: A Tóra öt könyve. Szerk.: Frenkel Bernát. E. M. Lilien rajzaival. Bp., én., Szerkesztői kiadás. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, a hátsó szennylapon ceruzás bejegyzésekkel.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
2
Roger Garaudy: Az izraeli politikát megalapozó mítoszok. Ford.: Mónus Áron. Hódmezővásárhely, 1998, Interseas Editions. 284 p. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött borítóval.
17799.

Roger Garaudy: Az izraeli politikát megalapozó mítoszok. Ford.: Mónus Áron. Hódmezővásárhely, 1998, Interseas Editions. 284 p. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött borítóval.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
4
Hargittai István: Az öt világformáló marslakó. Bp., 2006, Vince Kiadó. 397 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17800.

Hargittai István: Az öt világformáló marslakó. Bp., 2006, Vince Kiadó. 397 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
2
Huth Péter: A nyughatatlan ember. Aki Auschwitz poklából a legmagasabb csúcsokig jutott. Ford.: Matuscsák Tamás. Összegyűjtötte: Robert Parienté. Elie Wiesel előszavával. Pécs,2011,Alexandra. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés
17801.

Huth Péter: A nyughatatlan ember. Aki Auschwitz poklából a legmagasabb csúcsokig jutott. Ford.: Matuscsák Tamás. Összegyűjtötte: Robert Parienté. Elie Wiesel előszavával. Pécs,2011,Alexandra. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
A tanítás az élet kapuja. Tanulmányok az Országos Rabbiképző Intézet fennállásának 120. évfordulója alkalmából. Mórija Könyvek. Bp., 1999, Universitas-Országos Főrabbi Hivatal. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
17802.

"A tanítás az élet kapuja." Tanulmányok az Országos Rabbiképző Intézet fennállásának 120. évfordulója alkalmából. Mórija Könyvek. Bp., 1999, Universitas-Országos Főrabbi Hivatal. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
3
A drágakő. Példázatok, elbeszélések, mesék az ősi zsidó hagyományok alapján. Bnai Brith könyvek I. Bp.,1993., Logos. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
17803.

A drágakő. Példázatok, elbeszélések, mesék az ősi zsidó hagyományok alapján. B'nai B'rith könyvek I. Bp.,1993., Logos. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Nathaniel Katzburg: Zsidópolitika Magyarország. 1919-1943. Hungarica Judaica 2. Bp., 2002., Bábel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17804.

Nathaniel Katzburg: Zsidópolitika Magyarország. 1919-1943. Hungarica Judaica 2. Bp., 2002., Bábel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
4
Mónus Áron: Összeesküvés: A nietzschei birodalom. A szabadkőműves bűnszövetkezet. Isle of Man, 1994. Interseas. Kiadói kartonált papírkötés.
17805.

Mónus Áron: Összeesküvés: A nietzschei birodalom. A szabadkőműves bűnszövetkezet. Isle of Man, 1994. Interseas. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
2
2 db auschwitzi haláltáborral kapcsolatos kalauz: Kazimierz Smolen: Auschwitz 1940-1945. Múzeumi kalauz. 1979, Katowice, Krajowa Agencja Wydawnicza. 5. kiadás. Fekete-fehér képekkel, fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült és ragasztott gerinccel. + Kazimierz Smolen: Auschwitz (Oswiecim) 1940-1945. Múzeumi kalauz. H.n., 1966, k.n.. Fekete-fehér képekkel, fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé laza ragasztott kötéssel, néhány ceruzás jelöléssel.
17806.

2 db auschwitzi haláltáborral kapcsolatos kalauz: Kazimierz Smolen: Auschwitz 1940-1945. Múzeumi kalauz. 1979, Katowice, Krajowa Agencja Wydawnicza. 5. kiadás. Fekete-fehér képekkel, fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült és ragasztott gerinccel. + Kazimierz Smolen: Auschwitz (Oswiecim) 1940-1945. Múzeumi kalauz. H.n., 1966, k.n.. Fekete-fehér képekkel, fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé laza ragasztott kötéssel, néhány ceruzás jelöléssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment