https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Hunting

Number of items: 17

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Tordai Gábor: Vadászati bibliográfia. Lezárva: 2000. december 31. Bp., 2003, Tordai Antikvárium. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17631.

Tordai Gábor: Vadászati bibliográfia. Lezárva: 2000. december 31. Bp., 2003, Tordai Antikvárium. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,88
EUR
,
11,11
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
3 000 HUF
1871 Erdészeti Lapok. Az Országos Erdészeti-Egyesület Közlönyve. X. évf. I. füzet. 1871. január. Szerk. és kiadja: Wagner Károly, Főmunkatár: Divald Adolf. Selmecz (Selmecbánya), 1871, Mihalik István, 60 p. + 2 (kihajtható nagyméretű tábrák, 80x59 cm) t. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, szétvált kötéssel.
17632.

1871 Erdészeti Lapok. Az Országos Erdészeti-Egyesület Közlönyve. X. évf. I. füzet. 1871. január. Szerk. és kiadja: Wagner Károly, Főmunkatár: Divald Adolf. Selmecz (Selmecbánya), 1871, Mihalik István, 60 p. + 2 (kihajtható nagyméretű tábrák, 80x59 cm) t. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, szétvált kötéssel.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,88
EUR
,
11,11
USD
Number of bids:
2
Hammer price:
3 200 HUF
Tersánszky J. Jenő: A vezérbika emlékiratai. Bp.,1938,Cserépfalvi, (Bp., Pápai Ernő-ny.), 246 p. A borító Mihályfi Ernőné Fischer Ilona Filo (1910-1986) munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott borítóval, az egyik sarkán gyűrődéssel.
17633.

Tersánszky J. Jenő: A vezérbika emlékiratai. Bp.,1938,Cserépfalvi, (Bp., Pápai Ernő-ny.), 246 p. A borító Mihályfi Ernőné Fischer Ilona 'Filo' (1910-1986) munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott borítóval, az egyik sarkán gyűrődéssel.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
7,10
EUR
,
8,89
USD
Number of bids:
2
Hammer price:
2 400 HUF
1971 Vadászati világkiállítás katalógus. Szerk.: Szőke Mátyás. Bp., 1971, MÉM. Kiadói kissé kopott papírkötés.
17634.

1971 Vadászati világkiállítás katalógus. Szerk.: Szőke Mátyás. Bp., 1971, MÉM. Kiadói kissé kopott papírkötés.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
7,10
EUR
,
8,89
USD
Number of bids:
2
Hammer price:
2 600 HUF
Rudolf Luskac: Végtelen vadászmezőkön. Fordította Hubik István. Bp., 1957, Bibliotheca. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval
17635.

Rudolf Luskac: Végtelen vadászmezőkön. Fordította Hubik István. Bp., 1957, Bibliotheca. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
5,92
EUR
,
7,41
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Vadásznapló anno... Vál., és szerk.: Dr. Székely István. Bp.,1994, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Benne Nádler Herbert, Thurn-Rumbach István, Nemeskéri-Kiss Sándor, Széchényi Zsigmond, Gyöngyöshalászi Takách Gyula, Kittenberger Kálmán, Huszár László, Apponyi Henrik és Maderspach Viktor írásaival.
17636.

Vadásznapló anno... Vál., és szerk.: Dr. Székely István. Bp.,1994, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Benne Nádler Herbert, Thurn-Rumbach István, Nemeskéri-Kiss Sándor, Széchényi Zsigmond, Gyöngyöshalászi Takách Gyula, Kittenberger Kálmán, Huszár László, Apponyi Henrik és Maderspach Viktor írásaival.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 600 HUF
4,73
EUR
,
5,93
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Bársony István 2 db könyve: Erdőn, mezőn. Vadásztörténetek. Bp, 1962, Móra Ferenc Könyvkiadó. Csergezán Pál rajzaival illusztrálva. Kissé kopott és foltos félvászon kötésben, volt könyvári példány. + Délibáb. Elbeszélések. Bp, 1928, a Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.- T. kiadása. Foltos egészvászon kötésben, helyenként foltos lapokkal.
17637.

Bársony István 2 db könyve: Erdőn, mezőn. Vadásztörténetek. Bp, 1962, Móra Ferenc Könyvkiadó. Csergezán Pál rajzaival illusztrálva. Kissé kopott és foltos félvászon kötésben, volt könyvári példány. + Délibáb. Elbeszélések. Bp, 1928, a Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.- T. kiadása. Foltos egészvászon kötésben, helyenként foltos lapokkal.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,55
EUR
,
4,44
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
1 200 HUF
Tomai Éva, Zoltán János: A Kaukázustól Skóciáig vadásztunk, horgásztunk. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés.
17638.

Tomai Éva, Zoltán János: A Kaukázustól Skóciáig vadásztunk, horgásztunk. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,96
EUR
,
3,70
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Magyar Ferenc: Vadászat Kudu-földön. Afrikai vadásznapok. Bp., 1989, Béta. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
17639.

Magyar Ferenc: Vadászat Kudu-földön. Afrikai vadásznapok. Bp., 1989, Béta. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
800 HUF
2,37
EUR
,
2,96
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Szűtsy Lóránt: Boldog vadászévek. Bratislava (Pozsony), 1980, Madách. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban
17640.

Szűtsy Lóránt: Boldog vadászévek. Bratislava (Pozsony), 1980, Madách. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 400 HUF
4,14
EUR
,
5,19
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Molnár Gábor: Ahol az ösvény véget ér. Észak-Brazília őserdeiben. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, szakadozott papírborítóval, jó állapotban.
17641.

Molnár Gábor: Ahol az ösvény véget ér. Észak-Brazília őserdeiben. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, szakadozott papírborítóval, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
800 HUF
2,37
EUR
,
2,96
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Jaroslav Holecek: Csendes Vadászat. Budapest, 1973, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kissé szakadt kiadói papírborítóban.
17642.

Jaroslav Holecek: Csendes Vadászat. Budapest, 1973, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kissé szakadt kiadói papírborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,96
EUR
,
3,70
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction 396:
From 8 June to 17 June
Viewing: from 14 to 17 June
Payment deadline is 2 July

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment