17573.
396. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
8 000 HUF
Rézi néni: Szegedi szakácskönyv, ezernél több ételkészítési utasítással. Bp., 1907, Athenaeum, XVI+484+2 p. Kilencedik javított és a legújabb ételreceptekkel bővített kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötésben, két lap szélén szöveget nem érintő hiánnyal, két lap sérült (az egyik javított), egy-két lapszéli szakadással, kissé foltos lapokkal.