Books: Architecture, Art

Number of items: 200

Képes kárpitok az Iparművészeti Múzeum gyűjteményében / Tapestries in the collection of the Museum of Applied Arts. Szerk.: Gáspár Zsuzsa. A katalógust írta: László Emőke. Bp., 1987, Iparművészeti Múzeum. 16+4 p. 16 db egészoldalas illusztrációval (hiánytalan). Magyar és angol nyelven. Kissé kopott kiadói papírmappában, jó állapotban.
16638.

1 400 HUF
A nyolcak és aktivisták köre. A huszadik század magyar művészete. Szerk.: Fitz Jenő. István Király Múzeum közleményei D. sorozat 44. szám. Székesfehérvár, 1965, Csók István Képtár. 20 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
16639.

1 000 HUF
Lázár Béla: Vaszary János. Bp., 1923, Ernst Múzeum. Vaszary János műveinek fekete-fehér reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, néhány lapon lapszéli szakadással vagy javítással, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
16640.

1 600 HUF
16641.

1 000 HUF
Spiegl, Walter: Glas. Battenberg Antiquitäten-Katalogue. München, 1979, Battenberg Verlag. Kiadói papírkötés, címlap kijár.
16642.

1 600 HUF
28. Deutsche Kunst- und Antiquitäten-Messe München 1983, Im Haus der Kunst. 1983, Bundesverband des Deutschen Kunst- und Antiquitäenhandels. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16643.

2 000 HUF
Guptill, Arthur L.: Normann Rockwell Illustrator. NY, 1976. Ballantine Kiadói papírkötésben
16644.

3 000 HUF
Béres András: A debreceni cifra szűr. A címlapot Varga Győző, a díszítő rajzokat Menyhárt József rajzolta. Bp., 1955, Népművelési Minisztérium Múzeumi Főosztálya. Kiadói papírkötésben.
16645.

2 600 HUF
7,03
7,65
Sirató Ildikó, Horváth Andrea: Galeria.hu - az akttól a zsánerképig. Bp., 2018, Holnap. Színes képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Berény Róbert, Ferenczy Károly, Rippl-Rónai József, Czigány Dezső alkotásainak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16646.

1 800 HUF
Pipics Zoltán Dr.: Tárlatvezető. A művészet zsebkönyve. Bp.,(1940.), szerzői. 224 l. A 129-224 lapokon egészoldalas fekete-fehér képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Bernáth Aurél, Egry József, Szőnyi István, Márffy Ödön műveinek reprodukcióival illusztrált. Későbbi félvászon kötésben, az eredeti papírborítót bekötötték.
16647.

1 200 HUF
Az Országos Magyar Szépművészeti Múzeum régi képtárának katalógusa. Negyedik kiadás. Bp., 1918, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. 130 fekete-fehér illusztrációval, többek közt Mányoki Ádám és Bogdán Jakab műveinek reprodukcióival. Papírborításban, kissé foltos borítóval, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
16648.

1 000 HUF
Pap Gábor (szerk.): Zománc 2007. XXXIII. Nemzetközi Zománcművészeti Alkotótelep Kecskemét, 2007. június 25-augusztus 5. Katalógus. H.n., é.n., k.n.. Színes képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16649.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF