Books: Architecture, Art

Number of items: 200

Don Péter, Lovas Dániel, Pogány Gábor: Új magyar szignótár. Aukciós magyar festők és grafikusok válogatott aláírásai és kézjegyei. Műgyűjtők Kézikönyve. Bp., 2010, Panton. 159 p. Második, javított kiadás. Az egyik szerkesztő, Lovas Dániel (1954-) könyvkiadó, képzőművészeti szakíró által aláírt! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16614.

3 000 HUF
17
Jolsvai Júlia (szerk.): A második nyilvánosság. XX. századi magyar művészet. Összeá.: Hans Knoll. Bp., Enciklopédia, 2002. Kiadói papírkötésben.
16615.

6 000 HUF
Murádin Katalin, Murádin Jenő: A Székelykő alatt. Torockó és környéke a képzőművészetben. Az egyik szerző, Murádin Jenő (1937-) művészettörténész által dedikált! Kolozsvár, 2012, Exit. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Barabás Miklós, Kós Károly, Kőrösfői-Kriesch Aladár, Gy. Szabó Béla műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16616.

3 000 HUF
Gömör Tamás: 100 portré 2003-2019. Bp., 2020, GMR Reklámügynökség. Színes és fekete-fehér, egészoldalas fotókkal, többek közt Törőcsík Mari, Konok Tamás, El Kazovszkij portréival illusztrált. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
16617.

3 200 HUF
8,65
9,41
Magyar erotika. Hungarian erotica. Bp., 2002, PolgArt. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Derkovits Gyula, Sassy Attila, Vértes Marcell műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kartonált papírkötésben, modern professzionális átlátszó védőfóliában, jó állapotban.
16618.

3 600 HUF
9,73
10,59
Konok. Festmények, kollázsok. Tihanyi Múzeum, 1984. Fekete-fehér és színes képekkel, Konok Tamás műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
16619.

2 400 HUF
Benedatta Gallizia di Vergano, Emilio Strada: Műkincshatározó - Az óra. Bp., 1998, Officina 96. 192 p. Számos színes fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, sérült borítóval.
16620.

Benedatta Gallizia di Vergano, Emilio Strada: Műkincshatározó - Az óra. Bp., 1998, Officina '96. 192 p. Számos színes fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, sérült borítóval.

3 000 HUF
Riccardo Montenegro: Műkincshatározó - A bútor. Bp., 1997, Officina Nova. 192 p. Számos színes fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
16621.

2 600 HUF
7,03
7,65
16622.

1 800 HUF
9
Kádár Béla (1877-1956). Műgyűjtők Galériája Aukciósház, Thebes Gallery Inc. Válogatás a közös kiállítás anyagából. Selection from the common exhibition, Budapest-Toronto 1992. H.n., é.n., Műgyűjtők Galériája Aukciósház és Danczkay Ágnes. 57p. Angol és magyar nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel, Kádár Béla 111 művének reprodukciójával nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16623.

2 800 HUF
7,57
8,24
16624.

1 200 HUF
Bálint Jenő: Vaszary János művészete. (Vaszary János vallomásaival). Bp., 1927. Amicus. 24 p. + 17 tábla Fűzve, kiadói papírborítóban, felragasztott képpel. Papírkötésben, kissé sérült gerinccel és borítóval, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
16625.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF