Ships Balaton

Number of items: 22

Tóth Kálmán: Vitorlázás. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, szakadt, ragasztott borítóval.
13181.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 600 HUF
4,73
5,93
  Add to cart
  Remove
Tóth-Baranyi Antal: Siófok. Pillantás a múltba. Képeslapok a századfordulóról. 2000 számozott példányban jelent meg (779). II., bővített kiadás. Kézzel írt bejegyzéssel. Siófok, Tóth-Baranyi Antal, 2001. Kiadói kartonált papírkötésben.
13182.

3 000 HUF
8,88
11,11
Hammer price:
6 500 HUF
Gál József: Széllel, szél ellen. Bp., 1989, Equator kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
13183.

Available
1 400 HUF
4,14
5,19
  Add to cart
  Remove
Hajótípusok a magyar hadtörténelemben a XVI. századtól napjainkig. Nagy méretű plakát hadihajókról 90x66 cm
13184.

2 000 HUF
5,92
7,41
11
Hammer price:
13 000 HUF
Szerelmey Miklós: Balaton albuma, emlék Füred s környékéről. Bp., 1983, ÁKV. Kiadói műbőrkötésben, magyar és német nyelven. Reprint kiadás.
13185.

800 HUF
2,37
2,96
Hammer price:
1 000 HUF
1932 Balatonföldvári kikötőben vitorlás versenyt nézők. 4 db fotólap albumlapon
13186.

Available
5 000 HUF
14,79
18,52
  Add to cart
  Remove
cca 1925 Balatoni ismertető prospektus, térképes illusztrációval, hajtott, Konecsni György (1908-1970) által tervezett címlappal
13187.

1 400 HUF
4,14
5,19
Hammer price:
7 500 HUF
1930 Kimutatás a Balatoni Kikötők m. kir. Felügyelősége tulajdonát képező hajókról. Egy beírt oldal, táblázat
13188.

1 000 HUF
2,96
3,70
Hammer price:
1 400 HUF
1940 Balatoni bál a Hungária szállóban újévi üdvözlőlap
13189.

Available
1 000 HUF
2,96
3,70
  Add to cart
  Remove
13190.

2 800 HUF
8,28
10,37
Hammer price:
2 800 HUF
Zákonyi Ferenc: Tihany és környéke. Aszófő, Örvényes, Balatonudvari, Balatonakali, Zánka. Panoráma balatoni sorozata VIII. Bp.,én.,Panoráma. Második kiadás. Kiadói papírkötés. +Lipták Gábor: Aranyhíd, Balatoni mesék, mondák, történetek. Szántó Piroska. Bp, 1968, Móra. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói foltos papír védőborítóban.
13191.

1 400 HUF
4,14
5,19
Hammer price:
1 800 HUF
Vegyes Balaton térkép tétel, 6 db, Balaton Felvidéki Nemzeti Park, Balaton tájtérkép, Keszthely-Hévíz, Fonyód-Balatonfenyves, Siófok, Balatonboglár-Balatonlelle. Különféle méretben. Változó állapotban, volt könyvtári példányok.
13192.

Available
1 400 HUF
4,14
5,19
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 396:
From 8 June to 17 June
Viewing: from 14 to 17 June
Payment deadline is 2 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.