Scout

Number of items: 8

Magyar Cserkészvezetők Könyve. II. köt.: A cserkészcsapat élete. Szerk.: vitéz Temesy Győző. Bp., 1943, Magyar Cserkészmozgalom, 427+1 p. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
13172.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 800 HUF
8,28
10,37
  Add to cart
  Remove
13173.

Available
1 000 HUF
2,96
3,70
  Add to cart
  Remove
Bodnár Gábor: Cserkészkönyv I-III. Bp., 1989, Püski. Kristó Nagy Katalin rajzaival illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötésben. Az I. kötet gerince sérült.
13174.

Available
1 400 HUF
4,14
5,19
  Add to cart
  Remove
13 db cserkész témájú felvarró
13175.

100 HUF
0,30
0,37
Hammer price:
300 HUF
13176.

100 HUF
0,30
0,37
Hammer price:
100 HUF
1933 Jamboree Magyar Cserkész Budapest-Gödöllő, 1933 aug. 14., 13. sz., Szerk.: Koszterszitz József, a 14. oldalon térképpel, foltos, az utolsó lap firkált, szakadtm a szöveget nem érintő lap széli hiányokkal, 16 p.
13177.

Available
3 000 HUF
8,88
11,11
  Add to cart
  Remove
Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. + Holló Dénes: Cserkészélet. Bp., 1989, Sport. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
13178.

Available
2 000 HUF
5,92
7,41
  Add to cart
  Remove
1933 Gödöllő, a Jamboree színes térképe, 1:6000, kiadja: Athenaeum, hajtásnyommal, az bal szélén hiánnyal, sérüléssel, foltos, 41×54 cm
13179.

Available
3 000 HUF
8,88
11,11
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 396:
From 8 June to 17 June
Viewing: from 14 to 17 June
Payment deadline is 2 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.