Posters

Number of items: 46

cca 1930 Legyegyszerűbb, legtartósabb nyersolaj traktor. Hofherr-Schrantz. Litografált plakát. Klösz nyomda. Beszakadásokkal. 28x38 cm
13685.
Legend Legend

9 000 HUF
26,63
33,33
14
Hammer price:
22 000 HUF
1974 Szovjet propaganda plakát. Kis lyukkal / Soviet propaganda poster with small hole. 110x60 cm
13686.

6 000 HUF
17,75
22,22
Hammer price:
6 000 HUF
1974 Szovjet propaganda plakát. Kis lyukkal / Soviet propaganda poster with small hole. 60x90 cm
13687.

4 000 HUF
11,83
14,81
Hammer price:
4 000 HUF
13688.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
10 000 HUF
29,59
37,04
  Add to cart
  Remove
Bálint Endre (1915-1986): Dollárpapa. Villamosplakát. Ofszet, papír. Jelzett a plakáton nyomtatva. Sérült, bal alsó sarkában hiányos. Üvegezett fa keretben, 22,5×15,5 cm
13689.

Available
13 000 HUF
38,46
48,15
  Add to cart
  Remove
1939 Róna Emy (1904-1988): Baleset ellen védekezz. Art deco ofszet plakát, kis gyűrődéssel, üvegezett keretben, 63×46 cm
13690.

Available
12 000 HUF
35,50
44,44
  Add to cart
  Remove
1939 Weszely L. Fotokemigrafiai Műintézet Rt. aranyozott díszítésű reklámplakátja, gyűrődéssel, kis szakadásokkal, 29x21,5 cm
13691.

1 600 HUF
4,73
5,93
Hammer price:
1 600 HUF
2 db koncertplakát: Rózsavölgyi Parkszínpad, Szól a jazz!, Horváth Sándor zenekara, Laczin jazz-együttes + Holéczy együttes és szólistái hangversenye 350. rádióközvetítésük alkalmából, kis szakadásokkal, 25x17 cm
13692.

800 HUF
2,37
2,96
Hammer price:
800 HUF
cca 1950 Magatartás biológiai támadás esetén, propaganda plakát. Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), feltekerve, lapszéli sérülésekkel, 56x82 cm.
13693.

Available
5 000 HUF
14,79
18,52
  Add to cart
  Remove
cca 1950 Személyek tevékenysége a személymentesítő állomáson, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), sérült, hajtásnyommal, 56x83 cm
13694.

4 000 HUF
11,83
14,81
Hammer price:
4 000 HUF
cca 1950-60 Elsősegélynyújtás, propaganda plakát, ofszet, 6000 pld., lap szélén apró gyűrődésekkel, szakadásokkal, feltekerve. 83x57 cm
13695.

6 000 HUF
17,75
22,22
Hammer price:
6 000 HUF
13696.

Available
10 000 HUF
29,59
37,04
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 396:
From 8 June to 17 June
Viewing: from 14 to 17 June
Payment deadline is 2 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.