13383.
396. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Bartók Béla levelei (Az utolsó két év gyűjtése). Összegyűjtötte és sajtó alá rendezte: Demény János. Bp., 1951, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.