Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 168

Asszonyi Tamás (1942- ) 1976. MTESZ / Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége kétoldalas Br plakett (85mm) T:2
30524.

Asszonyi Tamás (1942- ) 1976. "MTESZ / Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége" kétoldalas Br plakett (85mm) T:2

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
5 500 HUF
16,27
20,37
  Add to cart
  Remove
Bakos Ildikó (1948- ) 1985. Rácz Sámuel / A Magyar Élettani Társaság Jubileumi Kongresszusa Br emlékérem (43mm) T:2 CS 489.
30525.

Bakos Ildikó (1948- ) 1985. "Rácz Sámuel / A Magyar Élettani Társaság Jubileumi Kongresszusa" Br emlékérem (43mm) T:2 CS 489.

1 000 HUF
2,96
3,70
Hammer price:
1 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1925. PIVS XI PONT MAX ANNO SANCTO ET PONTIF IV MCMXXV / BIS MILLE ANNOS FLORET S R ECCLESIA MILLE IAM ANNOS S. STEPHANI CORONA kétoldalas Br emlékérem az 1925-ös Szentév alkalmából (45mm) T:1- kis patina / Hungary 1925.PIVS XI PONT MAX ANNO SANCTO ET PONTIF IV MCMXXV / BIS MILLE ANNOS FLORET S R ECCLESIA MILLE IAM ANNOS S. STEPHANI CORONA double-sided commemorative Br medallion issued for the Holy Year of 1925. Szign.: Lajos Berán (45mm) C:AU small patina HP 1261.
30526.

Berán Lajos (1882-1943) 1925. "PIVS XI PONT MAX ANNO SANCTO ET PONTIF IV MCMXXV / BIS MILLE ANNOS FLORET S R ECCLESIA MILLE IAM ANNOS S. STEPHANI CORONA" kétoldalas Br emlékérem az 1925-ös Szentév alkalmából (45mm) T:1- kis patina / Hungary 1925."PIVS XI PONT MAX ANNO SANCTO ET PONTIF IV MCMXXV / BIS MILLE ANNOS FLORET S R ECCLESIA MILLE IAM ANNOS S. STEPHANI CORONA" double-sided commemorative Br medallion issued for the Holy Year of 1925. Szign.: Lajos Berán (45mm) C:AU small patina HP 1261.

12 000 HUF
35,50
44,44
Hammer price:
12 000 HUF
Bognár György (1944-) 1984. MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo GS3
30527.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo GS3

1 200 HUF
3,55
4,44
Hammer price:
1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1987. Hungaria Eliberata 1683-1699 - Eger MÉE 1987 Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo EG3
30528.

Bognár György (1944-) 1987. "Hungaria Eliberata 1683-1699 - Eger MÉE 1987" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo EG3

1 200 HUF
3,55
4,44
Hammer price:
2 600 HUF
Bognár György (1944-) 1988. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly Br emlékérem (42,5 mm) T:1 Adamo GS6
30529.

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly" Br emlékérem (42,5 mm) T:1 Adamo GS6

1 200 HUF
3,55
4,44
Hammer price:
1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1988. MÉE Nógrád megye - Nógrádi várak sorozat - Buják vára (2xklf) ezüstözött Br és Br emlékérem pár (42,5mm) T:1,1- Adamo ST8
30530.

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE Nógrád megye - Nógrádi várak sorozat - Buják vára" (2xklf) ezüstözött Br és Br emlékérem pár (42,5mm) T:1,1- Adamo ST8

2 400 HUF
7,10
8,89
Hammer price:
2 400 HUF
Bognár György (1944-) / Szentirmai Zoltán (1941-) 1990. Száz éves az Aradi Vértanúk Emlékműve - MÉE Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP34
30531.

Bognár György (1944-) / Szentirmai Zoltán (1941-) 1990. "Száz éves az Aradi Vértanúk Emlékműve - MÉE" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP34

3 000 HUF
8,88
11,11
Hammer price:
3 200 HUF
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes Br emlékérem sérült dísztokban (42,5mm) T:1
30532.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes" Br emlékérem sérült dísztokban (42,5mm) T:1

1 600 HUF
4,73
5,93
Hammer price:
1 600 HUF
30533.

1 400 HUF
4,14
5,19
13
Hammer price:
4 200 HUF
Bognár György (1944-) 1995. Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1995 aranyozott Br naptárérem műanyag tokban (42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
30534.

Bognár György (1944-) 1995. "Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1995" aranyozott Br naptárérem műanyag tokban (42,5mm) T:1- (eredetileg PP)

Available
1 000 HUF
2,96
3,70
  Add to cart
  Remove
Bognár György (1944-) 1996. Inter-Európa Bank Rt. - Budapest / Alapítása 15. évfordulójára 1981-1996 jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, sérült tokban (15,55g/0.925/32mm) T:PP ujjlenyomat, fo.
30535.

Bognár György (1944-) 1996. "Inter-Európa Bank Rt. - Budapest / Alapítása 15. évfordulójára 1981-1996" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, sérült tokban (15,55g/0.925/32mm) T:PP ujjlenyomat, fo.

Available
4 800 HUF
14,20
17,78
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 396:
From 8 June to 17 June
Viewing: from 14 to 17 June
Payment deadline is 2 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.