2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Ovális, üvegezett tálca festett fa kerettel, fém fogókkal, búzavirág mintával, aranyozással, kopásokkal, hossza fogók nélkül: 38 cm, sz: 29,5 cm