Flea Market
Number of items: 674
2407880
11714
396
Flea Market
Other collectibles
Szecessziós stílusú fém só- és borstartó, kopott, deformált, m: 20 cm, d: 17 cm
1 600 HUF
2407882
11715
396
Flea Market
Other collectibles
Fém hamutál gyufatartóval, kopásokkal, karcolásokkal, m: 9 cm, sz: 12 cm
1 400 HUF
2407704
11716
396
Flea Market
Other collectibles
~1930-1940 Nettolin légfertőtlenítő, fém, fa fogóval, kopásokkal, h: 37 cm
1 800 HUF
2390354
11717
396
Flea Market
Other collectibles
Maraschinó Tea, Compack, bontatlan fémdobozos tea, 250 gr., 10x10x10 cm
2 000 HUF
2405752
11718
396
Flea Market
Other collectibles
Vadásztőr acél pengével, agancs nyéllel, kisebb repedéssel, díszes, kissé viseltes bőr tokban, h: 27,5 cm
3 000 HUF
2405604
11719
396
Flea Market
Other collectibles
Nagyméretű vadásztőr acél pengével, agancs nyéllel, díszes, kissé viseltes bőr tokban, h: 33 cm
3 000 HUF
2405214
11720
396
Flea Market
Other collectibles
Sony CCD-TR570E videokamera, 2 db akkumulátorral, töltővel, távirányítóval, kábelekkel, hordozótáskával, nem kipróbált, jó állapotban
3 000 HUF
2405198
11721
396
Flea Market
Other collectibles
Weider Canadiana fém marokerősítő, eredeti dobozában, részletes angol nyelvű leírással, 29x22 cm
1 800 HUF
2404743
11722
396
Flea Market
Other collectibles
cca 1980 Berkut-7 BP 7x35 szovjet távcső, bőr szíjjal, kopásokkal, eredeti bőr tokjában, 17x12,5 cm
3 000 HUF
2404721
11723
396
Flea Market
Other collectibles
Szovjet gyártmányú fejsze műanyag nyéllel, kopásokkal, kis rozsdafoltokkal, h: 29 cm
3 000 HUF
2404453
11724
396
Flea Market
Other collectibles
Retró mikroszkóp készlet, 100-200-300x nagyítás, eredeti dobozában, használt állapotban, kis kopásokkal
2 000 HUF
2404400
11725
396
Flea Market
Other collectibles
Bőr táska szerszámok vagy egyéb eszközök tárolására, kis kopással, 40x25,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m