Flea Market

Number of items: 674

Brahms összes műve gramofon lemez gyűjtemény egy hiánnyal
11606.

2 000 HUF
Kis, fém és üveg kézi mécses tartó 14 cm
11607.

1 000 HUF
Elzett retró diavetítő, működőképes állapotban.+ Vegyes 11 db mese diafilm, Robinson, Mese az 5 kis kínairól, A kanász, Kongóbolt, Hetedhét ország, Háry János...stb.
11608.

13 000 HUF
35,14
38,24
Vegyes műsoros DVD film tétel, 12 db, Blues Brothers 2000, Pekingi kapcsolat, A Stepfordi Feleségek, The Good, the Bad and the Ugly, Gyilkos mezők...stb. Közte bontatlanok is.
11609.

1 600 HUF
Ovális, üvegezett tálca festett fa kerettel, fém fogókkal, búzavirág mintával, aranyozással, kopásokkal, hossza fogók nélkül: 38 cm, sz: 29,5 cm
11610.

2 400 HUF
Óriási féldrágakő és ásvány gyűjtemény. 45 darab 10 fakkos dobozban több száz nemes kő precízen ásványcsoportokként külön gyűjtve, a kövek nagyrészt azonosítva és felcímkézve. Például: Jáspis, nefrit, tűzopál, ónix.és még felsorolhatatlanul sok más.
11611.

130 000 HUF
351,35
382,35
3 + 2 db árnykép gobelin üvegezett keretben. 10-24 cm
11612.

3 000 HUF
10
cca 1900 Vászon napernyő, hímzett mintával, faragott fa nyéllel, működőképes állapotban, textil foltos, h: 98 cm
11613.

20 000 HUF
54,05
58,82
Laguiole francia kolbász vágó készlet: vágo és tartó doboz, kolbászkés. Jelzett, doboz mérete 34 cm
11614.

5 000 HUF
Arthur Price - British Airways ezüstözött tejkiöntő. Jelzett, kopásokkal. 18 cm
11615.

4 000 HUF
2 db fa fali polc, virágtartó, egyik bontatlan 20x20 cm
11616.

1 600 HUF
Mappin & Webb ezüstözött nagy méretű tejkiöntő. Jelzett, kopásokkal. 20 cm
11617.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF