Photo

Number of items: 429

1987 Ambrus Tibor: Inota kocsma, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, a magyar fotográfia dokumentalista korszakából, 13x18 cm
12572.

1 600 HUF
cca 1960-1970 Bánhalmi János (?-?): Vietnámi rizsültetés, a hátoldalán pecséttel jelzett sajtófotó, 16x24 cm
12573.

1 000 HUF
cca 1965 Barna János hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás, 20,8x27,5 cm
12574.

1 600 HUF
cca 1978 Bordács Ferenc: Madonna, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás, a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 24x15,8 cm
12575.

1 600 HUF
1916 Jan Bulhak (Litvánia) pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása, 11x16 cm, karton 20,5x25,5 cm
12576.

1 600 HUF
cca 1974 Erdei Katalin: Szerelem, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 17,8x24 cm
12577.

1 600 HUF
10
1963 Fábos Mihály: Pihenő, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 16,6x24 cm
12578.

1 600 HUF
cca 1976 Feczer Rezső: Cross, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 23x16,6 cm
12579.

1 600 HUF
cca 1960 Galbavi Alfonz: Galambdúc, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 29,3x20,2 cm
12580.

1 600 HUF
10
Gyarmati István: XIV. Ilka u 34/a Egyedi fotóművészeti alkotás. Jelzett, sorszámozott 2/10. Tanusítvánnyal. Fotó mérete: 40x40 cm, keretben.
12581.

6 000 HUF
1978 Horváth István makói fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása, a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 24x18 cm
12582.

2 000 HUF
9
Katkó István: Ladikok, jelzetlen fotó, 23,5×17,5 cm
12583.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF