10333.
395. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
48 000 HUF
129,73 EUR, 141,18 USD
Jelzés nélkül: Biedermeier női portré. Olaj, vászon, dublírozott, restaurált, kisebb sérüléssel a vászon alján. 59x44 cm