Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 226

Olvashatatlan jelzéssel, 868 datálással: Női arckép. Ceruza, papír, lap szélén apró szakadásokkal, foltos, 30x23,5 cm
10328.

3 000 HUF
8,88
11,11
Skakandin v. Szkakandin O. L. (?) jelzéssel: Őszi táj. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán címkén cirill betűs felirattal és magyar nyelvű címmel (Őszi táj). Fa keretben, 47,5x49,5 cm
10329.

Skakandin v. Szkakandin O. L. (?) jelzéssel: Őszi táj. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán címkén cirill betűs felirattal és magyar nyelvű címmel ("Őszi táj"). Fa keretben, 47,5x49,5 cm

15 000 HUF
44,38
55,56
Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Hátoldalán cirill betűs felirattal. Fa keretben, 50x60 cm
10330.

15 000 HUF
44,38
55,56
Olvashatatlan cirill betűs jelzéssel: Napfelkelte a hegyek között. Olaj, vászon. Fa keretben. 29,5x57,5 cm
10331.

9 000 HUF
26,63
33,33
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőszéle. Olaj, farost. Sérült fa keretben, 54x70 cm
10332.

14 000 HUF
41,42
51,85
10333.

48 000 HUF
142,01
177,78
10334.

85 000 HUF
251,48
314,81
Jelzés nélkül: Kapcsolat. Olaj, karton. Fa keretben. 60x80 cm
10335.

10 000 HUF
29,59
37,04
10336.

12 000 HUF
35,50
44,44
Jelzés nélkül: Krisna és a gópik. Tempera, selyem. Üvegezett fa keretben. 82x64,5 cm
10337.

26 000 HUF
76,92
96,30
Ismeretlen jelzéssel, feltehetően távol keleti (kínai?) művész alkotása: Hölgy holdfényben. Fametszet, akvarell, papír, paszpartuban. 18×13 cm
10338.

9 500 HUF
28,11
35,19
... Laci jelzéssel: Cím nélkül. Ofszet ca 1960. Jelzett, sorszámozott. 9/30. Hátoldalon dedikálással. 30x52 cm
10339.

3 000 HUF
8,88
11,11
15

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.