Military

Number of items: 68

1814. Kis Fém Hadseregkereszt (Ágyúkereszt) szalagja T:2 Habsburg Monarchy 1814. Small Metal Army Cross (Cannon Cross) ribbon C:XF NMK 76.
31460.

1814. "Kis Fém Hadseregkereszt (Ágyúkereszt)" szalagja T:2 Habsburg Monarchy 1814. "Small Metal Army Cross (Cannon Cross)" ribbon C:XF NMK 76.

3 600 HUF
10,65
13,33
1890. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon T:2- / Hungary 1890. Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis) gold plated Br decoration with modern ribbon C:VF NMK 246.
31461.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon T:2- / Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with modern ribbon C:VF NMK 246.

12 000 HUF
35,50
44,44
31462.

1 000 HUF
2,96
3,70
9
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:2- Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with not own ribbon C:VF NMK 249.
31463.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:2- Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with not own ribbon C:VF NMK 249.

2 000 HUF
5,92
7,41
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés fakó, későbbi mellszalaggal T:2- Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with pale, later ribbon C:VF NMK 249.
31464.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés fakó, későbbi mellszalaggal T:2- Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with pale, later ribbon C:VF NMK 249.

1 400 HUF
4,14
5,19
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:2- oxidáció
31465.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:2- oxidáció

3 000 HUF
8,88
11,11
Zutt Richard (1887-1938) 1914. Hadsegélyező jelzett ovális Ag medál, részben zománcozott, kék zománc (34,37g/0.800/53x33mm) T:2 zománchiba / Hungary 1914. Military Aid 1914 hallmarked commemorative Ag medallion of the Hungarian Military Aid Office, partially enamelled with blue enamel. Sign: Richard Zutt (34,37g/53x33mm) C:XF enamel error HP 6814.
31466.

Zutt Richard (1887-1938) 1914. "Hadsegélyező" jelzett ovális Ag medál, részben zománcozott, kék zománc (34,37g/0.800/53x33mm) T:2 zománchiba / Hungary 1914. "Military Aid 1914" hallmarked commemorative Ag medallion of the Hungarian Military Aid Office, partially enamelled with blue enamel. Sign: Richard Zutt (34,37g/53x33mm) C:XF enamel error HP 6814.

24 000 HUF
71,01
88,89
31467.

65 000 HUF
192,31
240,74
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés modern mellszalaggal. Szign.: Schuck / GÁL T:2- ph. Hungary 1917. Bronze Gallantry Meda Br decoration with modern ribbon. Sign.: Schuck / GÁL C:VF edge error NMK 310.
31468.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" " Br kitüntetés modern mellszalaggal. Szign.: Schuck / GÁL T:2- ph. Hungary 1917. "Bronze Gallantry Meda" Br decoration with modern ribbon. Sign.: Schuck / GÁL C:VF edge error NMK 310.

20 000 HUF
59,17
74,07
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés mellszalagon T:2- / Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration on ribbon C:VF NMK 295.
31469.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalagon T:2- / Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration on ribbon C:VF NMK 295.

3 000 HUF
8,88
11,11
13
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:3 ph. Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class hallmarked Ag decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:F edge error NMK 306.
31470.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:3 ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked Ag decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:F edge error NMK 306.

3 000 HUF
8,88
11,11
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2,2- patina Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal Br decoration with ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF patina NMK 310.
31471.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2,2- patina Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration with ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF patina NMK 310.

2 000 HUF
5,92
7,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.