6 500 HUF
17,57 EUR, 19,12 USD
Ezüst(Ag) szögmérő, jelzett, AP mesterjeggyel, h: 4,5 cm, nettó: 8,3 g + Ezüst(Ag) toll, jelzett, sérült, h: 8,5 cm, bruttó: 6,7 g