Books: Technics

Number of items: 20

Vályi Ödön: Órás szakmai ismeretek. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó. Tulajdonosi névbejegyzéssel, készült 4500 példányszámban. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói sérült papír védőborítóban.
17224.

8 000 HUF
Heinrich Frey: Das Mikroskop und die mikroskopische Technik. Ein Handbuch für Artze und Studirende. Leipzig, 1868. Wilhelm Engelmann, IV+372 p. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
17225.

2 800 HUF
7,57
8,24
Rózsa György: Motorkerékpár típusok. Bp.,1965,Műszaki. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötés, kiadói szakadozott, hiányos papír védőborítóban.
17226.

3 600 HUF
9,73
10,59
Andy Lightbody, Joe Poyer: Helikopterek. Fordította Kiss Tibor. h.n., 1993, Victoria Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17227.

1 000 HUF
Ezermester Ipari Zsebkönyvtár 1-2. sz: Jánosy Albert-Jánosy István: Famunkák I. Anyag és szerszámismeret összeépítések. Mit készíthetünk el. Befejező műveletek. Bp.,(1932),Jamboree Táborparancsnokság. Cserkész kiadás. D. Szabó István illusztrációival. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17228.

1 200 HUF
16
Marinovich László: Mennyiben lehetne az őszi gabonatermelő területet főleg a közvetlenül értékesíthető szántóföldi növények kiterjedtebb termesztése révén csökkenteni? Mezőgazdasági doktori értekezés. Bp., Miskolci Könyvnyomda, 1931. 2 db dedikált példány, papírkötésben, néhány helyen szakadt borítóval.
17229.

1 400 HUF
17230.

1 600 HUF
Hollósi József - Kiss Emil: Ötven esztendő. Bp., 1968, György Ferenc. Készült 500 példányban. Sérült kiadói papír borításban.
17231.

1 000 HUF
17232.

800 HUF
17233.

2 000 HUF
17234.

800 HUF
Tamás György, Virágh Iván: Zsiguli/Lada - Hogyan tovább? Budapest, 1980, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, a borítón kisebb sérülésekkel, pár helyen kissé gyűrött lapokkal, egyébként jó állapotban. + Lada VAZ-2104, VAZ-2105, VAZ-2107, VAZ-2121 típusú gépkocsik üzemeltetési utasítása, 76p, ábrákkal illusztrálva
17235.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF