Books: Tales

Number of items: 29

17326.

4 400 HUF
13,02
16,30
17327.

1 800 HUF
5,33
6,67
H(ans) Ch(ristian) Andersen: Képeskönyv képek nélkül. Bp., 1920, Lukács J.,(Neuwald Illés-ny.), 110 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
17328.

1 800 HUF
5,33
6,67
Schmid Kristóf ifjúsági iratai. III. kötet: A virágkosárka. A karácson-éj. Szerk.: Sujánszky Antal. Bp., 1888, Athenaeum. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, helyenként kissé foltos, szakadt.
17329.

1 200 HUF
3,55
4,44
17330.

2 000 HUF
5,92
7,41
Benedek Elek népmesék 2 db kötet: Vitéz szabólegény, Rókáné mézes-mákos kalácsa. Bp., 1981. Móra. Kiadói papírkötésben az első kötet sérült agerincén és elvált a borítója
17331.

1 000 HUF
2,96
3,70
17332.

1 000 HUF
2,96
3,70
Ludwig Julia: Virágok az útfélen. Öt elbeszélés fiatal leányok számára. Átdolgozta Györy Ilona. Bp., ,Lauffer Vilmos, 125+1 p.+3 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, hiányzó elülső szennylappal.
17333.

2 400 HUF
7,10
8,89
Carlo Collodi: Pinocchio kalandjai. Egy kis fabáb története. Ford.: Gáspár Miklós. F. Faorzi rajzaival. Bp., é.n., Nova Irodalmi Intézet. Átkötött félvászon-kötés, aranyozott gerincű, kissé sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal, kisebb szakadással, színezéssel.
17334.

1 600 HUF
4,73
5,93
Cholnoky Jenő: Utazás a sátán szekerén. I-II. kötet. Bp., 1928, Ifjúság és Élet. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Szakadt, részben szétvált kiadói papírkötésben, kijáró lapokkal.
17335.

3 000 HUF
8,88
11,11
Kalandos regények tára: Daniel Defoe: Robinson Crusoe, Walter Scott: Ivanhoe, J. Fenimore Cooper: Az utolsó mohikán, Robert L. Stevenson: A kincses sziget. hn., 1994, World Books. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartontokban.
17336.

1 000 HUF
2,96
3,70
4 db mesekönyv: 2 Walt Disney: A dzsungel könyve, Micimackó, + Grimm mesék 2 kötete.
17337.

1 800 HUF
5,33
6,67

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.