https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 37

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Fussball-Weltmeisterschaft 1966. Aral-Bilderalbum Nr.1. Herausgegeben von der Aral Aktiengesellschaft. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinccel, viseltes állapotban.
15600.

Fussball-Weltmeisterschaft 1966. Aral-Bilderalbum Nr.1. Herausgegeben von der Aral Aktiengesellschaft. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinccel, viseltes állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
11,83
EUR
,
14,81
USD
Number of bids:
0
Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve.) Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Bp.,1960, Sport Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
15601.

Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve.) Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Bp.,1960, Sport Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
5,33
EUR
,
6,67
USD
Number of bids:
0
Dr. Weninger Antal: A keleti jóga. India misztikája és ősi gyógymódja. Bp., 1944, Vörösváry Kiadóvállalat. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, névbélyegzőkkel.
15602.

Dr. Weninger Antal: A keleti jóga. India misztikája és ősi gyógymódja. Bp., 1944, Vörösváry Kiadóvállalat. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, névbélyegzőkkel.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,55
EUR
,
4,44
USD
Number of bids:
1
Háda József: A kapus iskolája. Bp., 1943, Háda József. Fekete-fehér képekkel illusztrált Pótolt papírkötés, eredeti borító hiányzik. Helyenként kissé foltos lapokkal.
15603.

Háda József: A kapus iskolája. Bp., 1943, Háda József. Fekete-fehér képekkel illusztrált Pótolt papírkötés, eredeti borító hiányzik. Helyenként kissé foltos lapokkal.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,37
EUR
,
2,96
USD
Number of bids:
1
Jevgenyij Ogurenkov: A korszerű ökölvívás. Fordította: Dr. Zsinka István. Bp., 1969, Sport. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kissé viseltes kiadói papírkötésben. Példányszám: 2000
15604.

Jevgenyij Ogurenkov: A korszerű ökölvívás. Fordította: Dr. Zsinka István. Bp., 1969, Sport. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kissé viseltes kiadói papírkötésben. Példányszám: 2000

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
4,14
EUR
,
5,19
USD
Number of bids:
0
Drapál János: Egy élet a motorsportért. Szerk.: Vörös János. hn.,én., Honvéd Petőfi Sport Egyesület. Kiadói papírkötés.
15605.

Drapál János: Egy élet a motorsportért. Szerk.: Vörös János. hn.,én., Honvéd Petőfi Sport Egyesület. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,37
EUR
,
2,96
USD
Number of bids:
0
A sportlövészet versenyszabályai. Verseny és játékszabályok. Bp., 1953, Sport. Az elülső borító belsején díjak előtt pózoló sportlövők csoportképével, fotó, 9x14 cm. Megjelent 2100 példányban. Kiadói papírkötésben, foltos hátsó borítóval és címlappal, hullámos.
15606.

A sportlövészet versenyszabályai. Verseny és játékszabályok. Bp., 1953, Sport. Az elülső borító belsején díjak előtt 'pózoló' sportlövők csoportképével, fotó, 9x14 cm. Megjelent 2100 példányban. Kiadói papírkötésben, foltos hátsó borítóval és címlappal, hullámos.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,55
EUR
,
4,44
USD
Number of bids:
0
Fiser András: Ipari alpintechnika. Bp., 1996, FTSK Excelsior Hegymászó Klub. Kiadói papírkötésben
15607.

Fiser András: Ipari alpintechnika. Bp., 1996, FTSK Excelsior Hegymászó Klub. Kiadói papírkötésben

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
10,65
EUR
,
13,33
USD
Number of bids:
0
Hegymászás Oktatókönyv I. rész. Magyar Hegymászó Oktatók egyesülete. Bp., 1996. ny.n. Kiadói papírkötésben
15608.

Hegymászás Oktatókönyv I. rész. Magyar Hegymászó Oktatók egyesülete. Bp., 1996. ny.n. Kiadói papírkötésben

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
10,65
EUR
,
13,33
USD
Number of bids:
0
Kondor Endre: Vár a természet. Két keréken, vízen, havon. Hn, 1981, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kissé kopott papírkötésben, de egyébként jó állapotban.
15609.

Kondor Endre: Vár a természet. Két keréken, vízen, havon. Hn, 1981, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kissé kopott papírkötésben, de egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,96
EUR
,
3,70
USD
Number of bids:
0
Miskolczi Attila: Végtelen úton. Rony Kluger karatemester tanulóévei. H.n. 1994, Magyar Kushido Karate Szövetség. Kiadói papírkötés.
15610.

Miskolczi Attila: Végtelen úton. Rony Kluger karatemester tanulóévei. H.n. 1994, Magyar Kushido Karate Szövetség. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,96
EUR
,
3,70
USD
Number of bids:
0
Varga Lajos: Diósgyőri Futballtörténet 1910-1996. (A Diósgyőri VTK-től a Diósgyőri FC-ig.) Miskolc, 1996, Bíbor. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15611.

Varga Lajos: Diósgyőri Futballtörténet 1910-1996. (A Diósgyőri VTK-től a Diósgyőri FC-ig.) Miskolc, 1996, Bíbor. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
14,79
EUR
,
18,52
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment