Books: Social sciences

Number of items: 46

Rousseau J. J.:Emil vagy nevelésről. Franciából fordította és magyarázó jegyzetekkel ellátta: Führer Ignác. Bp., 1875, Franklin, XI+1+582 p. Első magyar kiadás. Első teljes magyar fordítás. Félbőr-kötésben, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, ceruzás aláhúzásokkal.
17178.

1 800 HUF
Erdei Ferenc: Magyar város. Bp.,(1940),Athenaeum, 246 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban.
17179.

1 800 HUF
Erdei Ferenc: Magyar falu. Bp.,(1940),Athenaeum, 238 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17180.

1 800 HUF
Erdei Ferenc: Magyar tanyák. Bp.,(1942),Athenaeum, 260 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17181.

1 800 HUF
Erdei Ferenc: A paraszti jövendő. A parasztság útja. Bp., 1948, Forum, 20+2 p. Kiadói papírkötés, a borító sérült, és elvált a könyvtesttől.
17182.

1 200 HUF
Karácsony Sándor: A magyar észjárás és közoktatásügy reformja. Bp., 1939, Exodus, 303 p. Átkötött félvászon-kötés, az elülső borítót bekötötték, ceruzás bejelölésekkel.
17183.

2 000 HUF
Sigmund Freud: Bevezetés a pszichoanalízisbe. (Huszonnyolc előadás.) Ford.: Dr. Hermann Imre. Sigmund Freud Összegyűjtött Művei I. köt. Sajtó alá rendezte Dr. Ferenczi Sándor és Storfer A. József. Wien-Bp.,én,Internationaler Psychoanalytischer Verlag-Somló Béla. Harmadik (propaganda) kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés, a gerincen egészen kis sérüléssel.
17184.

3 000 HUF
Sigmund Freud: A lélekelemzés legújabb eredményei. Fordította: Dr. Lengyel József. Ampelos Könyvek I. Debrecen, 1943, Pannonia Könyvnyomda. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.
17185.

1 200 HUF
Sigmund Freud: Totem és tabu. Fordította: Dr. Pártos Zoltán. Bp., é.n., Göncöl. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval, néhány lap sérült, 151 p.
17186.

1 200 HUF
17187.

2 200 HUF
5,95
6,47
17188.

1 400 HUF
17189.

900 HUF
2,43
2,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF