Tétel

Description:

Welt der Jugend Neue Folge No. 3.: H. E. Stötzner: Aus unseren Tagen. Von Ufern des Michigansees, Carl Ernst Klotz: Ausgestorbene und aussterbende Thiere, Theodor Hacker: Was uns ein Kassenschein erzählt. ... Leipzig, 1872, Otto Spamer. Német nyelven. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.

1 000 HUF

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : hsz

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.