Books: Other languages

Number of items: 8

Hermann Fischer: Die Jagd des wilden Rosses oder Die Kriegsfährt. Erzählung aus dem fernen Westen. Nahc Kapitän Mayne Reid von - -. Reutlingen, én., Rob. Bardtenschlager. Német nyelven. Egészoldals fekete-fehér képekkel, és egy színes címképpel. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17311.

1 800 HUF
5,33
6,67
Welt der Jugend Neue Folge No. 3.: H. E. Stötzner: Aus unseren Tagen. Von Ufern des Michigansees, Carl Ernst Klotz: Ausgestorbene und aussterbende Thiere, Theodor Hacker: Was uns ein Kassenschein erzählt. ... Leipzig, 1872, Otto Spamer. Német nyelven. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
17312.

1 000 HUF
2,96
3,70
William Shakespeare: Shakespeares Tragedies, Shakespeares Historical Plays, Poems & Sonnets. Shakespeare s Comedies. Everymans Library 153., 154., 155. London-Toronto,1929-1932,J. M. Dent & Son. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, kopott borítókkal.
17313.

William Shakespeare: Shakespeare's Tragedies, Shakespeare's Historical Plays, Poems & Sonnets. Shakespeare' s Comedies. Everyman's Library 153., 154., 155. London-Toronto,1929-1932,J. M. Dent & Son. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, kopott borítókkal.

1 000 HUF
2,96
3,70
Edgar Wallace 4 könyve:  The door with seven locks, The daughters of the night, Eves Island, The clue of the twisted candle. London, én., Georges Newnes-Hooder&Stoughton. Angol nyelven. Kiadói papírkötések, szakadozott borítókkal.
17314.

Edgar Wallace 4 könyve: The door with seven locks, The daughters of the night, Eve's Island, The clue of the twisted candle. London, én., Georges Newnes-Hooder&Stoughton. Angol nyelven. Kiadói papírkötések, szakadozott borítókkal.

1 400 HUF
4,14
5,19
Daheim und draussen. Bunte Bilder und Lieder von Welby Fitch u.A. Leipzig-Reudnitz, é.n., Wezel & Naumann. Német nyelven. Litografált illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, aranyozott papírkötés.
17315.

1 200 HUF
3,55
4,44
23
Almanach des Verlages R. Piper & Co., München. 1904-1914. Német nyelven. Többek közt Julius Meier-Graefe, Vaszilij Kandinszkij és Dosztojevszkij írásaival. Fekete-fehér képekkel, többek közt Paul Gauguin, Vincent van Gogh, Max Pechstein, Ferdinand Hodler, Max Beckmann műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, néhány nagyon kevés oldalon lapszélei, a szöveget nem érintő hiánnyal.
17316.

1 000 HUF
2,96
3,70
17317.

800 HUF
2,37
2,96
17318.

2 000 HUF
5,92
7,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.