Books: Military

Number of items: 20

1939 A Magyar Királyi Csendőrség zsebkönyve 2 + 8 t arcképek + 376p. + (7) p reklámok. Aranyozott egészvászon kötésben laza fűzéssel
16560.

4 800 HUF
14,20
17,78
22
König Pál: A ,,Deutschland utja. Írta - - a ,,Deutschand búvár-teherhajó kapitánya. Hősök és hőstettek. 1914-1918. Bp., 1917, Athenaeum, 128 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
16561.

König Pál: A ,,Deutschland" utja. Írta - - a ,,Deutschand" búvár-teherhajó kapitánya. Hősök és hőstettek. 1914-1918. Bp., 1917, Athenaeum, 128 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.

2 800 HUF
8,28
10,37
Gunther Plüschow: A csingtaui repülő kalandjai. (Élményeim három világrészben.) Ford.: Holló Márton. Hősök és hőstettek. 1914-1918. Bp., 1917, Athenaeum, 248 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
16562.

2 400 HUF
7,10
8,89
Marczali Henrik: A béke könyve. A mult tanulsága. Hősök és hőstettek. 1914-1918. Bp., 1920, Athenaeum, 195 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
16563.

2 400 HUF
7,10
8,89
Reinhold Eichacker: Levelek az élethez. A lélek lövészárkaiból és a lövészárok lelkéből. Ford.: Szederkényi Anna. Hősök és hőstettek. 1914-1918. Bp., 1916, Athenaeum, 120 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
16564.

2 800 HUF
8,28
10,37
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Számos fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, mellékletekkel.
16565.

6 000 HUF
17,75
22,22
Juba Ferenc: A magyar tengerészet nagyjai. Tengeri hajózásunk hősei és jeles emberei. Nemzeti hőseink I. Jubileumi dokumentumkötet. A szerző által dedikált példány. Kaposvár, 1995, magánkiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Papírkötésben, helyenként kissé foltos.
16566.

3 000 HUF
8,88
11,11
Székely András: Három év az idegenlégióban. Aláírt példány Bp., 1943. Szerzői. Kiadói papírkötésben. papírborító nélkül
16567.

3 000 HUF
8,88
11,11
16568.

1 000 HUF
2,96
3,70
A határőrség megalakulása és harca a népi hatalomért 1945-1948. A Belügyminisztérium Határőrség Politikai Csoportfőnökség ünnepi kiadványa a határőrség megalakulásának 25. évfordulójára. Szerk.: Szőcs Ferenc határőr alezredes. A bevezető tanulmányt írta: Dr. Mucs Sándor alezredes. Fekete-fehér képekkel, térképekkel. Kiadói karonált papírkötés. Számozott példány (3000/2358.)
16569.

1 800 HUF
5,33
6,67
Raczkó Lajos: Nádi. Egy repülőélet regénye. (Bp.) [1944]. Pósa Károly kiadása Igényesen újrakötve félvászon kötésben
16570.

3 000 HUF
8,88
11,11
Babaucsa Zoltán: Jászmagyar honvédek albuma (1921-1945). Dedikált! . Barót, 2017. Tortoma. Kiadói kartonált papírkötés.
16571.

2 000 HUF
5,92
7,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.