https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Judaica

Number of items: 20

Auction is over! Item soon called at the auction hall
A magyar hadviselt zsidók aranyalbuma. Az 1914-1918-as világháború emlékére. Szerk. Hegedüs Márton. Bp., 1940, Hungária ny. 456 p. + 80 p. Festett, aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben. Kopott, foltos, félig levált borítóval, sérült gerinccel.
17248.

A magyar hadviselt zsidók aranyalbuma. Az 1914-1918-as világháború emlékére. Szerk. Hegedüs Márton. Bp., 1940, Hungária ny. 456 p. + 80 p. Festett, aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben. Kopott, foltos, félig levált borítóval, sérült gerinccel.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
17,75
EUR
,
22,22
USD
Number of bids:
8
A magyar zsidónő naptára (1932-38) I-VI.. évfolyam a II. hiányzik. Szerkeszti Zsoldos Jenő. (Bp.), (1933). Pesti Izr. Hitközség Leánygimnáziuma Jóbarátainak és Volt Növendékeinek Egyesülete (Arany János Nyomda).A naptárnak 1932 és1937 között összesen 6 évfolyama jelent meg. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban, két borítón kisebb hiányok.
17249.

A magyar zsidónő naptára (1932-38) I-VI.. évfolyam a II. hiányzik. Szerkeszti Zsoldos Jenő. (Bp.), (1933). Pesti Izr. Hitközség Leánygimnáziuma Jóbarátainak és Volt Növendékeinek Egyesülete (Arany János Nyomda).A naptárnak 1932 és1937 között összesen 6 évfolyama jelent meg. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban, két borítón kisebb hiányok.

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
53,25
EUR
,
66,67
USD
Number of bids:
0
A szeretet fohásza. Könyörgések, imák zsidó hívők számára. Szerk.: Ádler Lőrinc. Bp., 1941, Németi Elemér könyvnyomdája. Bartha Albert (1877-1960) nyug. hadügyminiszter ajánlásával. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval. Magyar és héber nyelven.
17250.

A szeretet fohásza. Könyörgések, imák zsidó hívők számára. Szerk.: Ádler Lőrinc. Bp., 1941, Németi Elemér könyvnyomdája. Bartha Albert (1877-1960) nyug. hadügyminiszter ajánlásával. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval. Magyar és héber nyelven.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,92
EUR
,
7,41
USD
Number of bids:
2
Nathaniel Katzburg: Zsidópolitika Magyarország. 1919-1943. Hungarica Judaica 2. Bp., 2002., Bábel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17251.

Nathaniel Katzburg: Zsidópolitika Magyarország. 1919-1943. Hungarica Judaica 2. Bp., 2002., Bábel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,73
EUR
,
5,93
USD
Number of bids:
3
Dr. Frisch Ármin: Szemelvények a Biblia utáni zsidó irodalomból. Patai József versfordításaival. Bp., 1906, Pallas. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott, foltos borítóval, részben szétvált kötéssel.
17252.

Dr. Frisch Ármin: Szemelvények a Biblia utáni zsidó irodalomból. Patai József versfordításaival. Bp., 1906, Pallas. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott, foltos borítóval, részben szétvált kötéssel.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,92
EUR
,
7,41
USD
Number of bids:
0
Szabó Róbert: A kommunista párt és a zsidóság (1945-1956). Borsányi György előszavával. Bp., 1995, Windsor. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17253.

Szabó Róbert: A kommunista párt és a zsidóság (1945-1956). Borsányi György előszavával. Bp., 1995, Windsor. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
12,43
EUR
,
15,56
USD
Number of bids:
0
Lőwy Dániel: A téglagyártól a tehervonatig. Kolozsvár zsidó lakosságának története. Kolozsvár, 1998, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17254.

Lőwy Dániel: A téglagyártól a tehervonatig. Kolozsvár zsidó lakosságának története. Kolozsvár, 1998, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
14,20
EUR
,
17,78
USD
Number of bids:
0
1913 Izraelita Magyar Irodalmi Társulat évkönyve. XXXVI. 1913. Bp., 1913., Franklin-ny., 442 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
17255.

1913 Izraelita Magyar Irodalmi Társulat évkönyve. XXXVI. 1913. Bp., 1913., Franklin-ny., 442 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,88
EUR
,
11,11
USD
Number of bids:
0
Haraszti György: Két világ határán. Magyar zsidó történelem. Bp., 1999, Múlt és Jövő. Kiadói papírkötés.
17256.

Haraszti György: Két világ határán. Magyar zsidó történelem. Bp., 1999, Múlt és Jövő. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,73
EUR
,
5,93
USD
Number of bids:
0
Frisch Ármin: Szemelvények a Biblia utáni zsidó irodalomból. Patai József versfordításaival. Bp., 1993, Auktor. Reprint kiadás. Kiadói bársony-kötés.
17257.

Frisch Ármin: Szemelvények a Biblia utáni zsidó irodalomból. Patai József versfordításaival. Bp., 1993, Auktor. Reprint kiadás. Kiadói bársony-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,96
EUR
,
3,70
USD
Number of bids:
0
A Dohány utcai zsinagóga. Szerk.: Rappai Zsuzsa. Bp., 1984, Tájak-Korok-Múzeumok, 16 p. Kiadói papírkötés.
17258.

A Dohány utcai zsinagóga. Szerk.: Rappai Zsuzsa. Bp., 1984, Tájak-Korok-Múzeumok, 16 p. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,37
EUR
,
2,96
USD
Number of bids:
0
Gerő László (szerk.): Magyarországi zsinagógák. Budapest. 1989, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötésben, papír védőborítóval.
17259.

Gerő László (szerk.): Magyarországi zsinagógák. Budapest. 1989, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötésben, papír védőborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,96
EUR
,
3,70
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment