17089.
395. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
[Magyar Elek:] Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., é.n., Athenaeum, 592+1 p. Új, lényegesen bővített kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.