17083.
395. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 800 HUF
Hegyesi József: A legújabb házi cukrászat kézikönyve. Bp.,én.,Győző Andor, 184 p. Hetedik, javított és bővített kiadás. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben, hiányzó szennylapokkal, ceruzás jegyzettel, benne újságkivágásokkal.