https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 50

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Szabó Béla: Gyümölcslevek házi készítése. Bp.,1968, Mezőgazdasági. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés. Kissé kopott borítóval, de egyébként szép állapotban.
17104.

Szabó Béla: Gyümölcslevek házi készítése. Bp.,1968, Mezőgazdasági. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés. Kissé kopott borítóval, de egyébként szép állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
2
Szalkay József: Rovarok között. Bp., 1971, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kopott papír védőborítóval. + H. Battha Lívia-Horvatovich Sándor: Növények és rovarok preparálása. Bp.,1978, Natura. Kiadói kartonált papírkötés.
17105.

Szalkay József: Rovarok között. Bp., 1971, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kopott papír védőborítóval. + H. Battha Lívia-Horvatovich Sándor: Növények és rovarok preparálása. Bp.,1978, Natura. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
cca 1956 Szőlőoltvány és Facsemeteforgalmi Vállalat árjegyzéke. Bp., Egyetemi, foltos papírkötésben, szakadozott gerinccel, 74+1 p.+1 t.
17106.

cca 1956 Szőlőoltvány és Facsemeteforgalmi Vállalat árjegyzéke. Bp., Egyetemi, foltos papírkötésben, szakadozott gerinccel, 74+1 p.+1 t.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
Tutsek Anna: Katóka szakácskönyve, Reprint kiadás. Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó.Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
17107.

Tutsek Anna: Katóka szakácskönyve, Reprint kiadás. Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó.Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Paksy Zsuzsanna: Egész évben krizantém. Irányított krizantémtermesztés. Bp., 1980, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötésben.
17108.

Paksy Zsuzsanna: Egész évben krizantém. Irányított krizantémtermesztés. Bp., 1980, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Jankovich Oszkár, Dr. Nagy Béla: Gumós és gyöktörzses kerti virágok. Dália, kanna, begónia... Bp., 1978, Mezőgazdasági. Fekete-fehér, színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban; Dr. Ujvárosi Miklós: A vácrátóti botanikus kert. Vácrátót, 1975, Magyar Tudományos Akadémia Botanikai Kutatóintézete. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált, kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17109.

Jankovich Oszkár, Dr. Nagy Béla: Gumós és gyöktörzses kerti virágok. Dália, kanna, begónia... Bp., 1978, Mezőgazdasági. Fekete-fehér, színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban; Dr. Ujvárosi Miklós: A vácrátóti botanikus kert. Vácrátót, 1975, Magyar Tudományos Akadémia Botanikai Kutatóintézete. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált, kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Csepregi Pál, Zilai János:Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp., 1960, Mezőgazdasági. Második átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, kicsit fakó állapotban.
17110.

Csepregi Pál, Zilai János:Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp., 1960, Mezőgazdasági. Második átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, kicsit fakó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: Dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Kopott, foltos, megviselt borítóval, szakadt papírborítóval.
17111.

Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: Dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Kopott, foltos, megviselt borítóval, szakadt papírborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Csizmadia László: A vendég előtti étel- és italkészítés művészete. Bp., 1981, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Nagy részben a szerző fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17112.

Csizmadia László: A vendég előtti étel- és italkészítés művészete. Bp., 1981, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Nagy részben a szerző fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Paleolit(evolúciós) étrendről röviden. A paleolit étrend és a nők, a gyerekek, a rák...stb. Összeállítás Dr. Andor Ákos előadásaiból. Bp., 2012., Lloyd Media. színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17113.

Paleolit(evolúciós) étrendről röviden. A paleolit étrend és a nők, a gyerekek, a rák...stb. Összeállítás Dr. Andor Ákos előadásaiból. Bp., 2012., Lloyd Media. színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Hargitai György: Az étel a legjobb orvosság 2. Betegségmegelőző receptek, Bp, 1994, Magyar Könyvklub. Harmadik kiadás, Kartonált papírkötés
17114.

Hargitai György: Az étel a legjobb orvosság 2. Betegségmegelőző receptek, Bp, 1994, Magyar Könyvklub. Harmadik kiadás, Kartonált papírkötés

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Virágkötészet. Szerk.: Malcolm Miller. Família könyvtár. Bp.,1991, Novotrade. Kiadói papírkötésben.
17115.

Virágkötészet. Szerk.: Malcolm Miller. Família könyvtár. Bp.,1991, Novotrade. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment