Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 50

Örösi Pál Zoltán: Méhek között. Bp., 1989. Börze. Kiadói papírkötésben
17080.

10 000 HUF
29,59
37,04
Zsidei Barnabás: A méhészkedés 12 hónapja. Bp., 1990. Mezőgazdasági. Kiadói papírkötésben
17081.

5 000 HUF
14,79
18,52
[Ignotus Hugó] Emma asszony: A Hét szakácskönyve. A Hét pályázatára beérkezett reczipékből. Összeállította: Emma asszony. Bp., 1902, A Hét, 4+354+34 (korabeli reklámok) p. Első kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, javított kötéssel és szennylapokkal, egy lapon aláhúzással.
17082.

[Ignotus Hugó] Emma asszony: A Hét szakácskönyve. A Hét pályázatára beérkezett reczipékből. Összeállította: Emma asszony. Bp., 1902, 'A Hét', 4+354+34 (korabeli reklámok) p. Első kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, javított kötéssel és szennylapokkal, egy lapon aláhúzással.

3 400 HUF
10,06
12,59
Hegyesi József: A legújabb házi cukrászat kézikönyve. Bp.,én.,Győző Andor, 184 p. Hetedik, javított és bővített kiadás. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben, hiányzó szennylapokkal, ceruzás jegyzettel, benne újságkivágásokkal.
17083.

2 800 HUF
8,28
10,37
Podruzsik Béla: Legújabb szakácskönyv. A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel. III. kiadás. Bp., 1930, Otthon Nyomda, 352 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó címlappal, a végéről pár lap hiányzik (csak 352 oldal), a hátsó kötéstábla belsején egykorú jegyzetekkel, megviselt állapotban.
17084.

2 400 HUF
7,10
8,89
Fülöp Margit: 100 mód főzelékek és saláták elkészítésére. Bp.,1936, Cserépfalvi, 80 p. Kiadói papírkötés, foltos, kissé laza kötéssel.
17085.

2 800 HUF
8,28
10,37
Kürthy Emilné (szerk.): Vegyes sütemények. Kipróbált receptek. 15. szám. Kisalakú, papírkötésben, kopottas borítóval.
17086.

1 000 HUF
2,96
3,70
Dobos C. József emlékkönyv. Összeáll.: Éliás Tibor és Szántó András. A magyar gasztronómia irodalma II. Szentendre, 1985., Művészetpártolók Első Magyar Nosztalgia Egylete. Kiadói festett műbőr kötés. Számozott (500/11.), névre szóló példány.
17087.

2 000 HUF
5,92
7,41
17088.

3 000 HUF
8,88
11,11
17089.

3 200 HUF
9,47
11,85
Gyakorlati gazdalexikon I. kötet. Szerk.: Mille Géza. Bp.,[1927],Sylvester-Nyomda, VII+1-587+5 p. + 18 t. Számos illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó táblákkal.
17090.

1 800 HUF
5,33
6,67
Franz Roth: A régi városlődi parasztkonyha. Őseink hétköznapjai, szokásai , életmódjai, lakásviszonyai és konyhareceptjei. Die alte Waschludter Bauernküche. Veszprém, 2004, Viza-ny. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
17091.

1 000 HUF
2,96
3,70

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.