Ships Balaton Number of items: 33
2398007
13145
395
Ships Balaton
Other collectibles
Egry József - Takáts Gyula: Vízitükör. Rajzok és versek. Pécs, 1955, Dunántúli Magvető. Megjelent 2150 példányban. Egry József balatoni témájú rajzaival illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. Volt könyvtári példány, több lapon intézményi bélyegzővel.
1 000 HUF
2398213
13146
395
Ships Balaton
Other collectibles
Hajós petróleumlámpa Réz, üveg, hibátlan. 46 cm.
6 000 HUF
2396892
13147
395
Ships Balaton
Other collectibles
1948 Magyar Szabadságharcos Szövetség és a Siófoki Nemzeti Bizottság plakátja országos emlékünnepélyről, fehér-terror áldozatainak avatott emlékmű leleplezése alkalmából, Balaton-nyomda, Siófok, hajtásnyomokkal, 59x41,5 cm
3 000 HUF
2397221
13148
395
Ships Balaton
Other collectibles
cca 1928 Balaton, Velencei-tó és környéke térképe, M. Kir. Állami Térképészet, vászonra kasírozva, kissé foltos, kisebb szakadásokkal, 42,5x104 cm
3 000 HUF
2395326
13149
395
Ships Balaton
Other collectibles
cca 1920-35 Szécsi Jenő műszaki főtanácsos, mérnök, földmérő szántódi nyaralójáról és a Balatonról készült 11 db, részben feliratozott fotó és fotólap, valamint 8 db 1990 körüli fotó a nyaraló akkori állapotáról. Szécsi Jenő azon mérnökök egyike volt, akik a Balaton déli partját parcellázták. 11x8,5 és 8,5x13,5 cm közötti méretekben. Egyik fotólap alja kissé foltos, egy másik fotólap töréssel, 2 db fotó albumlapra ragasztva.
2 000 HUF
2400195
13150
395
Ships Balaton
Other collectibles
Bertha Bulcsu: Balatoni évtizedek. Bp., 1984, Szépirodalmi. Harmadik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
1 400 HUF
2399655
13151
395
Ships Balaton
Other collectibles
Sági Károly-Zákonyi Ferenc: Balaton. Panoráma Útikönyvek. Bp., 1970, Panoráma. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1 400 HUF
2251433
13152
395
40000
Ships Balaton
Other collectibles
40 000 HUF
1982182
13153
395
Ships Balaton
Other collectibles
Pfeningberger Ottó, Bedő István: Szörf. Bp., 1985, Sport. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 2124566
13154
395
Ships Balaton
Other collectibles
10 000 HUF
2400209
13155
395
Ships Balaton
Other collectibles
Burka Tibor-Glatz László: Balatonfüred sporttörténete. Szerk.: Zatkalik András. Balatonfüred, 2000, Balatonfüredért Polgári Egyesület-Balatonfüred Sporttörténete Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással.
1 000 HUF
2400400
13156
395
Ships Balaton
Other collectibles
"Balatoni vízi színpad - Petőfi Színház Veszprém" kisplakát, 14×20 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035