Ships Balaton

Number of items: 33

Egry József - Takáts Gyula: Vízitükör. Rajzok és versek. Pécs, 1955, Dunántúli Magvető. Megjelent 2150 példányban. Egry József balatoni témájú rajzaival illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. Volt könyvtári példány, több lapon intézményi bélyegzővel.
13145.

1 000 HUF
2,97
3,57
13
Hajós petróleumlámpa Réz, üveg, hibátlan. 46 cm.
13146.

6 000 HUF
17,80
21,43
1948 Magyar Szabadságharcos Szövetség és a Siófoki Nemzeti Bizottság plakátja országos emlékünnepélyről, fehér-terror áldozatainak avatott emlékmű leleplezése alkalmából, Balaton-nyomda, Siófok, hajtásnyomokkal, 59x41,5 cm
13147.

3 000 HUF
8,90
10,71
cca 1928 Balaton, Velencei-tó és környéke térképe, M. Kir. Állami Térképészet, vászonra kasírozva, kissé foltos, kisebb szakadásokkal, 42,5x104 cm
13148.

3 000 HUF
8,90
10,71
cca 1920-35 Szécsi Jenő műszaki főtanácsos, mérnök, földmérő szántódi nyaralójáról és a Balatonról készült 11 db, részben feliratozott fotó és fotólap, valamint 8 db 1990 körüli fotó a nyaraló akkori állapotáról. Szécsi Jenő azon mérnökök egyike volt, akik a Balaton déli partját parcellázták. 11x8,5 és 8,5x13,5 cm közötti méretekben. Egyik fotólap alja kissé foltos, egy másik fotólap töréssel, 2 db fotó albumlapra ragasztva.
13149.

2 000 HUF
5,93
7,14
Bertha Bulcsu: Balatoni évtizedek. Bp., 1984, Szépirodalmi. Harmadik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
13150.

1 400 HUF
4,15
Sági Károly-Zákonyi Ferenc: Balaton. Panoráma Útikönyvek. Bp., 1970, Panoráma. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
13151.

1 400 HUF
4,15
13152.

40 000 HUF
118,69
142,86
Pfeningberger Ottó, Bedő István: Szörf. Bp., 1985, Sport. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
13153.

800 HUF
2,37
2,86
13154.

10 000 HUF
29,67
35,71
Burka Tibor-Glatz László: Balatonfüred sporttörténete. Szerk.: Zatkalik András. Balatonfüred, 2000, Balatonfüredért Polgári Egyesület-Balatonfüred Sporttörténete Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással.
13155.

1 000 HUF
2,97
3,57
Balatoni vízi színpad - Petőfi Színház Veszprém kisplakát, 14×20 cm
13156.

"Balatoni vízi színpad - Petőfi Színház Veszprém" kisplakát, 14×20 cm

1 200 HUF
3,56
4,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.