Scout

Number of items: 9

cca 1920-30 Cserkész Prakticus szerszám, 6 klf. fejjel (csavarhúzó, reszelő, dugóhúzó stb.), menet mentén szétcsavarozható, német gyártmány (D.R.P. jelzéssel) h: 8 cm,
13123.

3 000 HUF
8,90
10,71
1939 Gödöllő, leánycserkész világtalálkozó, brit zászló, pecséttel jelzett fotó Schäffer budapesti műterméből, 11,5×17 cm
13124.

3 000 HUF
8,90
10,71
cca 1910-1920 Budapest, 3. sz. Regnum Marianum cserkészcsapat felvonulása az Andrássy úton, fotó, hátoldalon pecséttel, 13×17,5 cm
13125.

3 000 HUF
8,90
10,71
cca 1910-1920 Budapest, 3. sz. Regnum Marianum cserkészcsapat felvonulása a Lánchídon keresztül, fotó, hátoldalon pecséttel, 13×17,5 cm
13126.

4 000 HUF
11,87
14,29
13127.

2 000 HUF
5,93
7,14
13128.

1 000 HUF
2,97
3,57
13129.

3 000 HUF
8,90
10,71
Az amerikai magyar emigrációs cserkész szövetség főtanácsának használatlan levélpapírja
13130.

1 000 HUF
2,97
3,57
1933 Gödöllő, Teleki Pálhoz címzett kiáltvány a Jamboree sikeres megszervezése és lebonyolítása ügyén
13131.

8 000 HUF
23,74
28,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.