Antique

Number of items: 33

Svarowski kristály hárfa. Eredeti dobozában 6 cm
11450.

6 000 HUF
17,75
22,22
Berndorf szecessziós vadász bronz tál, plasztikusan vadászkutyával díszített, Otto Jarl (1856-1915) terve után, jelzett (Jarl a felső részén, Berndorf az alján), kopásnyomokkal, kisebb sérülésekkel, 11,5x17,5 cm, m: 2 cm/ Berndorf art nouveau hunting plate, decorated with hunting dog, after Otto Jarl (1856-1915), signed (Jarl and Berndorf), with some minor damages, 11,5x17,5 cm, height: 2 cm
11451.

8 000 HUF
23,67
29,63
Antik, feltehetően XIX. sz. végi vagy XX. sz. eleji női vagy gyerek mellény, hímzett szövet, belseje sérült, hossz: 36 cm, szélesség: 39 cm
11452.

3 000 HUF
8,88
11,11
9
Mini festőállvány, faragott fa fényképtartó 31 cm
11453.

1 400 HUF
4,14
5,19
19
Design fém citromfacsaró. Jelzett Alessi Yamaha - Philippe Starck lemon presser 30 cm
11454.

15 000 HUF
44,38
55,56
17
Szabó Gyula (?-): Retro iparművész réz gyertyatartók 3 db. Jelzettek. 22 cm
11455.

12 000 HUF
35,50
44,44
Márvány ékszeres doboz plüss béléssel. Réz lábakon. 18x12 cm
11456.

6 000 HUF
17,75
22,22
1939. MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) Országos Dalos Ünnepély Kassa zománcozott fém kupa. A zománcképeken Rákóczi és Kassa látképe, valamint MDEOSZ és Kassa címere. Boczán Károly munkája. 24 cm / Enameled metal cup 24 cm
11457.

1939. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) Országos Dalos Ünnepély Kassa" zománcozott fém kupa. A zománcképeken Rákóczi és Kassa látképe, valamint MDEOSZ és Kassa címere. Boczán Károly munkája. 24 cm / Enameled metal cup 24 cm

30 000 HUF
88,76
111,11
Nagy méretű, antik kovácsoltvas virágtartó, rózsás díszítéssel XIX. sz. 79 cm
11458.

10 000 HUF
29,59
37,04
Nagy méretű, fedeles ón kiöntő, féldrágakövekkel. Oroszlános díszítéssel. 37 cm
11459.

15 000 HUF
44,38
55,56
Angyalfejes réz falikar párban, vezetékkel. Gyertya izzókhoz. Egyik műanyagja kissé sérült. 33 cm, burával
11461.

6 000 HUF
17,75
22,22
Régi ovális tükör, gipsz rátétes fa kerettel, rózsás díszítéssel, sérült, 51x31,5 cm
11462.

5 000 HUF
14,79
18,52

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.